Новости

У Житомирі паски будуть святити безпосередньо на хлібозаводах, щоб уникнути походів до церкви

Міська влада Житомира домовилася зі священниками та хлібозаводами про освячення пасок в період Пасхи прямо на виробництвах, – розповів мер міста Сергій Сухомлин.

Великодні служби з житомирських церков транслюватимуть онлайн, щоб уникнути масових скупчень людей під час святкування. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 2 квітня.

Влада міста вирішила прийняти це рішення для безпеки жителів. До всього іншого, на місцевих телеканалах будуть вести прямі трансляції традиційних великодніх богослужінь (причому з кожного храму), кладовища закриють для відвідувань, а рух по Західному шосе буде перекрито.

Також влада міста Житомир вирішила для забезпечення виконання обмежувальних заходів під час поминальних днів залучити Національну гвардію та рейдові мобільні групи, які перевірятимуть дотримання карантинних заходів.

«Ми вже живемо в умовах карантину і треба все розрахувати та допомогти людям відсвяткувати безпечно ці свята. Ми збирали раду церков, і я хочу подякувати всім за розуміння. Як, наприклад, будуть проходити великодні свята: ми організовуємо прямі трансляції з храмів, для того, щоб люди мали можливість вдома слухати службу, подивитись її і не приходити в церкву», – розповідає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що у Житомирській області зареєстровано 6 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Сподіваємось, що й інші українські міста та села долучаться до ініціативи міської влади Житомира.

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.