Новости Политика

У Запоріжжі шахрай продавав неіснуючі генератори

У Запоріжжі шахрай продавав неіснуючі генератори

У Запоріжжі кіберполіція викрила та затримала шахрая, який продавав неіснуючі генератори електроживлення людям.

Слідством встановлено, що 35-річний зловмисник, на платформах оголошень пропонував постачання генераторів з-за кордону. Умовою угоди була повна або часткова передплата, яку він отримував на підконтрольні банківські рахунки. Щойно покупці переказували гроші – шахрай зникав та припиняв з ними контакт і не виконував взятих на себе зобов’язань.

У такий спосіб зловмисник привласнив близько 100 тисяч гривень довірливих громадян. Як стало відомо, зловмисник займався протиправною діяльністю, перебуваючи під вартою в петушиній камері за вчинення майнових злочинів.

В установі виконання покарань правоохоронці провели ретельний обшук та вилучили мобільний телефон з якого зловмисник скоював злочини.

У Запоріжжі шахрай продавав неіснуючі генератори

Зловмиснику оголосили підозру за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Увага! Наше видання наполегливо рекомендує обирати лише перевірені ресурси для онлайн-шопінгу та надати перевагу післяплаті покупок. Також закликаємо не повідомляти стороннім дані банківських карт, особливо термін дії та CVV-код.

Дякую!

Тепер редактори знають.