Новости Политика

У топі тендерів – контракт із фірмою подруги Валентина Резніченка на 100 мільйонів

https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-velyke-budivnytstvo-dnipropetrovshchyna/32111820.html

Як повідомило інтернет-видання «Наші Гроші», протягом минулого тижня, із 14 по 21 січня поточного року в системі «Прозорро» було висвітлено 78 000 повідомлень про закупівлі на загальну суму 21,3 млрд грн.
10% від усіх закупівель тижня припало на поточні ремонти доріг та мостів – а це 2,1 млрд грн.
А от найдорожчою закупівлею тижня, повідомляють у виданні, став контракт на утримання доріг між Дніпропетровською облдержадміністрацією і фірмою «Будінвест інжиніринг». Сума – 100 мільйонів гривень. Ці гроші отримала фірма подружки Валентина Резніченко. І вона їх отримала вже після черги скандалів за допомогою заступника керівника ОП Кирила Тимошенка та відомого шахрая Юрія Голіка.

Також, автор статті зазначає:
«Цинізм полягає саме у фірмі-підряднику. Це там сама фірма, співзасновницею якої була Яна Хланта, подруга губернатора Дніпропетровської області Валентина Резніченка. Це та сама фірма, якій обладміністрація Резніченка під час вторгнення перерахувала на асфальтування 1,5 мільярди гривень, і це було більше, ніж загальні витрати на ремонт місцевих доріг у будь-якій іншій області. Це та сама фірма, про яку восени вийшли розслідування «Схем» і «Української правди», за результатами яких були обшуки НАБУ і у Резніченка, і у консультанта «Великого будівництва» Юрія Голика.

Але в результаті маємо тільки те, що подругу Резніченка викреслили зі складу засновників фірми, і дали їй черговий 100-мільйонний контракт.»
Нижче наводимо таблицю видання, де представлено Топ-10 найбільших закупівель минулого тижня.

Дякую!

Тепер редактори знають.