Новости Политика

У шахтарських “кол-центрів” та “офісів” сьогодні свято!

Сьогодні несподівано шахраям пощастило, представники тимчасової слідчої комісії ВР по “кол-центрам” та так названим “офісам” припустили фатальну помилку та при затриманні працівника шахрайського “кол-центру” нанесли йому тілесні ушкодження.

У шахтарських кол-центрі та офісів сьогодні свято!

У шахтарських кол-центрі та офісів сьогодні свято!

Згідно з наданою інформації від правоохоронних органів, працівник шахрайського “кол-центру” напав на народного депутата Олександра Куницького та вихватив в нього мобільний телефон. А вже потім, депутат затримуючи шахрая нанесли йому тілесні ушкодження. За даними народних депутатів, так себе зухвало ведуть працівники шахрайських “кол-центрів” тому, що їх “кришують” правоохоронці.

Господарі та ті, хто “кришує” такі “кол-центри” та “офіси” скористалися нагодою показати пересічним українцям, що вони хороші, добрі та допомагають ЗСУ, а ось ті, хто з ними веде боротьбу, а саме представники ТСК ВР, плохі депутати які не дають їх боротися з ворогом.

@igorbondarchuk32

#колцентр #куницький #кіберполіція #ТСК #ВРУ @ПОЛІЦІЯ, @Служба Безпеки України @

♬ оригінальний звук – Ігорь Бондарчук

Декілька слів про те, як та кого шахрайських “кол-центри” та “офіси” обманюють. Уважно перегляне відео від Правоохоронців.

 

Зараз більшість телеграм-каналів наближених до правоохоронців та влади розкручують цю ситуацію та найближчим часом будуть просити Верховну Раду розпустити тимчасову слідчу комісію яку очолює Олександр Куницький та надати і надалі працювати шахрайським “кол-центрам” та “офісам”.

У шахтарських "кол-центрі" та "офісів" сьогодні свято

До речі, відтепер постраждалого хлопця будуть таскати по різнім ТВ-ШОУ та розповідати, що працівники шахрайських “кол-центрів” та “офісів”  хороші та добрі люди, а депутати бандити і відтепер не мішайте шахраям працювати.

У шахтарських “кол-центрів” та “офісів” сьогодні свято! ВІДЕО

Дякую!

Тепер редактори знають.