Новости Политика

У Польщі затримали  52-річну Світлану із Синельниково, яка ґвалтувала малечу та продавала її педофілам

У Польщі затримали  52-річну Світлану із Синельниково, яка ґвалтувала малечу та продавала її педофілам

Днями поліція Польщі затримали 52-річну жінку, яка на початку війни виїхала із Синельникового та в статусі біженця знайшла прихисток в містечку Познань.
Українку Світлану П. правоохоронці Польщі звинувачують жінку в катуванні п’яти дітей, а також в тому, що вона продавала дітей польським педофілам.

У Польщі затримали  52-річну Світлану із Синельниково, яка ґвалтувала малечу та продавала її педофілам

Про це повідомляє видання poznan.wyborcza.pl.

Біженка  Світлана П. в березні переїхала з України разом зі своїми п’ятьма дітьми до Польщі в пошуках прихистку від війни. За даними прокуратури Польщі, жінка ще в Україні знущалася зі своїх дітей, свої знущання Світлан продовжила робити й в Польщі.

Слідчими Польської прокуратури встановило, що українка постійно катувала прийомних дітей. згідно з матеріалами слідства, вона виривала їм волосся, а також била — кулаком, рукою, ременем, товкачем, сковорідкою чи гілкою, також вона запихувала до рота пелюшки, забруднені сечею та калом, змушувала дітей їсти фекалії тварин.

Крім того, жінка не давала дітям їсти: 5-річна дівчинка через це важить лише 12 кілограмів, а 9-річний хлопчик заявляв, що “він не може їсти, поки йому це не дозволить мати, оскільки він боїться”.

Останнім часом, Світлана продавала педофілам своїх дітей за гроші як скотину, а потім розповідала дітям, що так треба, бо їм потрібно нащось жити.

Світлана П., свою провину визнала лише частково. Вона заявила, що дійсно інколи нібито могла вдарити своїх дітей через незрозумілий стрес. Інших звинувачень вона повністю не визнала. Проте експерт-психолог встановив, що діти дійство є постраждалими, дітей катували та продавали педофілам, також експерти зазначають, що діти не брешуть.

Зараз, жінка знаходиться  під арештом у тюрмі Познані до кінця року.
Однак, Свєта написала листа до посольства з місця ув’язнення, де просить допомогти їй повернутися в Україну.

Дякую!

Тепер редактори знають.