Новости

У Павлограді викрили посадовця у підробці документів

Слідчі Національної поліції України в місті Павлоград викрили та затримали посадовця, який підробив офіційні документи про передачу у користування восьми земельних ділянок загальною площею 54 гектари. При цьому власники земельних ділянок не знали та не отримували орендну плату, а гроші посадовець привласнював.

Під час розслідування кримінального провадження слідчі поліції встановили, що у період з 2020 по 2022 рік службовець товариства з обмеженою відповідальністю вносив недостовірні відомості в офіційні документи про земельні ділянки, які перебували у приватній власності громадян. Користуючись своїм службовим становищем, 44-річний мешканець Павлограду підроблював договори оренди земельних ділянок без відома власників землі та отримував гроші за аренду, при цбому власники нічого не знали. Під час досудового слідства поліцейські провели три санкціоновані судом обшуки за місцем розташування товариства з обмеженою відповідальністю у місті Новомосковську. В ході слідчооперативних  дій правоохоронці вилучили документацію, що свідчить про злочинну діяльність посадовця.

7 березня поточного року слідчим у сфері господарської та службової діяльності Павлоградського районного відділу поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Найближчим часом досудове розслідування буде завершено та обвинувальний акт скеровано до суду.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.