Новости

У Новомосковську знищують Свято-Троїцький храм

Наприкінці 2019 року в Новомосковську почали масштабну реконструкцію міського центрального стадіону, який розташований поряд із житловими будинками та Свято-Троїцьким храмом Православної Церкви України Дніпропетровської єпархії.

Тендер на реконструкцію стадіону виграла скандально відома будівельна компанія ТОВ «БК «Стройинвест» Дениса Островського.

Дивно те, що з приходом до влади Петра Порошенка та БПП скандальна будівельна компанія Дениса Островського почала у місті Новомосковську вигравати усі тендери.

Узагалі, ТОВ «БК «Стройинвест» відоме тим, що дає за виграні тендери великі відсотки відкатів чиновникам і при цьому робить неякісні ремонти та реконструкції.

Але незважаючи на неякісне виконання робіт ТОВ «БК «Стройинвест» та погану ділову репутацію через чисельні кримінальні провадження, Дніпропетровська обласна адміністрація з новим очільником Олександром Бондаренком вважають, що будівельна компанія Дениса Островського приваблива для економіки Дніпропетровщини та що з такою компанією потрібно співпрацювати.

Мабуть, Олександр Бондаренко та Зе-команда забули, що в Новомосковську будівельна компанія «Стройинвест» вже зробила реконструкцію площі Героїв, яка коштувала майже 140 млн. грн. та яку місто на баланс не прийняло тому, що вона має безліч недоробок та, зокрема,  є небезпечною для відпочивальників.

Але повернемося до реконструкції центрального стадіону, яка за попередніми підрахунками обійдеться платникам податків набагато дорожче, ніж реконструкція стадіону в м. Харкові.

Уявіть собі міський стадіон Новомосковська вийде дорожчим за Харківський, але він не відповідатиме міжнародним стандартам, як Харківський стадіон, та на ньому не зможуть тренуватися збірні по футболу.

Навіщо нашому місту за такі гроші такий стадіон, що не відповідатиме стандартам УЕФА?

Скоріш за все, Зе-команда теж вирішила попрацювати зі скандальною будівельною компанією Дениса Островського та отримати від нього не один відкат за виграні тендери та перераховані на його банківські рахунки гроші.

Але повернімося до знищення Свято-Троїцького храму, який кожного дня руйнується від того, що поряд працює важка техніка будівельної компанії Островського.

Незважаючи на те, що у розташованих поряд будинках пішли по стінах тріщини, техніка продовжує працювати й такі ж тріщини з’явились на будівлі храму.

Мешканці будинків та керівництво храму неодноразово зверталось на урядову гарячу лінію з проханням зупинити руйнування житлових будинків та храму, але відповіді та допомоги вони не отримали.

Міська влада теж на заяви не реагує, а будівельна компанія «Стройинвест» взагалі робить вигляд, що нічого не відбувається.

У гонитві за грошима представники Зе-команди Дніпропетровщини взагалі втратили розум та й почали втрачати людські обличчя – не реагують на численні скарги людей та керівництва Свято-Троїцького храму Православної Церкви України Дніпропетровської єпархії.

Ми вважаємо, що так звана Зе-команда подібними справами знищує себе на наших очах. Мешканці Новомосковська вже не будуть підтримувати як самого Зеленського, так і його скандально жадібну ЗЕ-команду.

А поки беззаконня та безвладдя панує у Новомосковську, Свято-Троїцький храм Православної Церкви України Дніпропетровської єпархії руйнується на очах прихожан, викликаючи обурення, ненависть та відчуження до влади Зеленського.

Дякую!

Тепер редактори знають.