Новости Политика

У НОВОМОСКОВСЬКУ З’ЯВИВСЯ ПОЧЕСНИЙ “ГЕРОЙ” – ПРИКОРДОННИК І ЦЕ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Незрозуміло чому та на яких підставах людина, що немає жодного відношення до військової служби стала почесним прикордонником України й отримала таку високу нагороду.
 
Мова йде про міського голову Новомосковська – Сергія Рєзніка, що навіть в армії ніколи не служив, а його з незрозумілих причин відзначила Державна прикордонна служба України почесним званням прикордонника.
 
Як ми з вами знаємо, навкруги міста Новомосковськ державний кордон не проходить, тому виникає справедливе запитання – які саме кордони захищав та захищає міський голова Новомосковська?
 
Здивувало ще й те, що міського голову вітали з нагородою люди, які не розуміють за що саме він отримав цю нагороду.  Але ці люди вітали та висловлювали слова подяки під написаним міським головою постом в соцмережах.
 
На жаль відповіді від Державної прикордонної служби України на запитання за що саме отримав подяку та нагороду міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік ми не отримали та мабуть, і не отримаємо.
 
Але ми звертаємось до Президента України Володимира Зеленського та до Міністра оборони України Олексія Рєзнікова з прохання розібратися по даному факту.
 
Ми вважаємо, що в Україні є справжні герої-прикордонники, які захищали та захищають нашу державу від російського агресора не з закордону та не зі свого кабінету.
 
Нам би все ж такі хотілося дізнатися у керівництва Державної прикордонної служби України за які такі заслуги перед державою отримав нагороду міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік?

Дякую!

Тепер редактори знають.