Новости

У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕКОНСТРУЮЮВАТИ СТАДІОН «МЕТАЛУРГ», ЗАРИВАЮЧИ У ЗЕМЛЮ БЮДЖЕТНІ КОШТИ

Велике та нове футбольне поле, професійні бігові доріжки із якісним покриттям та новенькі трибуни на 1,5 тисячі місць. У Новомосковську осучаснюють стадіон «Металург», витрачаючи величезні бюджетні кошти. Завершити реконструкцію та списати бюджетні кошти планують у 2020 році, про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Нині по всій області йдуть масштабні ремонтні роботи. Підрядники працюють у школах, лікарнях, садочках. За графіком йде реконструкція стадіону у Новомосковську. Вже у 2020-му на модернізованій спортивній арені знову гратимуть футболісти та займатимуться спортом місцеві мешканці», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Олександр Бондаренко.

Новомосковський стадіон «Металург» збудували ще у 1970-х роках. На стадіоні тренувалися юні спортсмени та проходили матчі місцевих футбольних команд. З часом покриття на полі неодноразово міняли, списуючи не малі гроші з бюджету міста Новомосковська, й трибуни були в аварійному стані та їх також ремонтувала міська влада, постійно витрачая бюджетні кошти.

Нині на «Металургу» кипить робота, бо треба встигнути відмити бюджетні гроші. Старий стадіон перетворюють на новий, але далеко не на сучасний спортивний простір із професійними легкоатлетичними доріжками, футбольним полем, трибунами, роздягальнями та душовими.

Нагадаємо читачам, що на реконструкцію стадіона “Металург” вже виділили з бюджету області понад 140 мільйонів гривень, але згідно з проектом після реконструкції стадіон не буде відповідати європейським стандартам, щоб на ньому мали змогу тренеруватися футбольні команди.

«За проектом робимо повну реконструкцію стадіону. Вже готова система поливу, нині укладаємо дренажні прошарки під поле та бігові доріжки. Зводимо фундаменти під нові трибуни»,  розповів всім відомий скандальний власник підрядної  будівельної компанії  ТОВ БК “Стройінвест” Денис Островський.

Навесні 2020-го підрядники вкладатимуть газон, дорожчий за європейський вдвічі, а вже влітку завершать встановлювати трибуни, які теж через деякий час розвалються тому, що не якісні . Після реконструкції на стадіоні зможуть розміститися 1,5 тис глядачів, що не відповідає європейським стардартам для того, щоб на реконструюваному полі грали відомі футбольні команди.

У Новомосковську реконструюють стадіон «Металург»У Новомосковську триває скандальна реконструкція стадіону «Металург»

Завершити роботи планують у 2020 роціЗавершити роботи планують у 2020 році

На оновленому стадіоні зможуть розміститися 1,5 тисячі людейНа оновленому стадіоні зможуть розміститися 1,5 тисячі людей

На стадіоні кипить роботаНа стадіоні “Металург” кипить робота

Нагадаємо читачам, що скандальна будівельна компанія Дениса Островського має погану репутацію та вже неодноразово наносила не аби які збитки бюджету міста, області та держави, роблячи неякісний ремонта та реконструкції, як це було з площею Героїв у місті Новомосковськ.

До реконструкції пл. Героїв

Після рекострукції пл.Героїв:

Дякую!

Тепер редактори знають.