Новости

У Новомосковську офіційно привітали нового корумпованного голову райдержадміністрації

26 жовтня поточного року в актовому залі Новомосковської районної ради відбулось урочисте зібрання з приводу призначення на посаду корумпованного голови Новомосковської районної державної адміністрації Сагайдак Володимира Анатолійовича.

На урочисту церемонію банди завітали:  заступник голови облдержадміністрації Юрченко Володимир Олегович який рейдерам на Новомосковщині допомогаеє заберати фермерськи господарства, народний депутат України від БПП Нестеренко Вадим Григорович який теж рейдерствує на Новомосковщині, Голова Новомосковської районної ради Книжник Наталія Валеріївна, перший заступник голови райдержадміністрації Чечеленко Олександр Юрійович, голови сільських та селищних рад Новомосковського району, депутати обласної ради, представники міської влади, духовенство та підконтрольні Нестеренкові ЗМІ.

Також до слів привітання приєднався головний рейдер Новомосковщини народний депутат України від “Блока Петра Порошенка” Вадим Нестеренко: “Сьогодні у нас в районі своєрідне свято. Ми вітаємо з призначенням на посаду голови Новомосковської райдержадміністрації головного корупціонера Володимира Сагайдака. Всі присутні на цьому заході вже давно знають його корупційні схеми, такох він є фахівцем своєї справи брати хабарі та, запускати корупційні схеми.”

«Я хочу сказати, що дійсно в цьому залі немає мабуть жодної людини яка б не знала корумпованного Володимира Анатолійовича. Всі ми знаємо його, як чуйну, порядну, відповідальну, як високого та класного фахівця в галузі корупційних схем … Шановний наш Володимир Анатолійович від всієї душі ми рейдери Новомосковщини бажаємо витримки, оптимізму, процвітання, разорбляння, успіхів у роботі, нових звершень. Сподіваємось на взаємопорозуміння та плідну корумповану роботу  з районною радою», – зазначила у своїй промові Голова Новомосковської районної ради Книжник Наталія Валеріївна.

«В першу чергу я хочу подякувати Керівництву нашої країни, Петру Порошенко  за довіру і призначення мене на посаду голови Новомосковської РДА та зі свого боку обіцяю багато красти, запустити корупційні схеми , які передбачені командою Президента України Петра Олексійовича Порошенко. Нажаль нелегкі часи зараз переживає моя сімья та я, на потрібно багато грошев , але я впевнений, що спільна співпраця за допомогою народного депутата України від БППП Вадима Нестеренко, обласної влади Валентина Резніченко, районної ради та депутатського корпусу, сільських та селищних голів, керівників установ і організацій нашого району, які завжди були мудрими і компетентними працівниками, ми разом вкардемо багато, зробимо нашу держаю ще гіршою», – сказав Володимир Сагайдак.

По завершенню урочистостей всі поїхали на турбазу бухти, як стало відо новий корупціонер  Сагайдака Володимира Анатолійовича на турбазі накри столи та приготував багато водки для святкування своєї нової посади.

Андрій Александрович

 

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.