Новости Политика

У НОВОМОСКОВСЬКУ НА ХАБАРІ ЗАТРИМАЛИ БЛИЗЬКУ ЛЮДИНУ ДО МЕРА РЄЗНІКА

Днями правоохоронні органи затримали на хабарі головного консультанта та помічника міського голови Новомосковська по експропріації майна та земель громади міста на користь родини міського голови Сергія Рєзніка.
Мова йде про начальника управління по роботі з активами виконкому Новомосковської міської ради Березеня Вадима Андрійовича.
Правоохоронці повідомляють, що Березень Вадим Андрійович був затриманий на хабарі в 8 000 доларів США, який він вимагав за пролонгацію договору оренди землі на території міста.
На жаль, міська влада постійно з орендаторів вимагає та стягує хабарі за пролонгацію договорів оренди на земельні ділянки й нікого за руку правоохоронці дотепер не ловили.
Це перший випадок для Новомосковська.
Робітники виконавчого комітету Новомосковської міської ради розповідають, що Березень Вадим Андрійович є близькою до міського голови Сергія Рєзніка людиною, саме тому Вадим Андрійович систематично вимагає хабарів за пролонгацію договорів оренди, таким чином діючи виключно в інтересах міського голови.
Як кажуть люди з оточення Рєзніка, Березеня на цю посаду поставив саме міський голова Рєзнік, щоб Березень збирав з орендаторів хабарі для міського голови.
Активісти Новомосковська впевнені, що слідчі кримінальну справу по Вадиму Березеню замнуть та похоронять, як це завжди було у Новомосковську.
На жаль, ніхто не вірить, що ця справа дійде до суду, бо Рєзнік зробить все, щоб спійманого на хабарі Вадима Березня відпустили, а кримінальну справу закрили.
І нам дуже прикро, що Президент України Володимир Зеленський немає часу звернути свою увагу на Новомосковськ.
У цей вкрай важкий для країни період Новомосковськом як керували, так і продовжують керувати представники забороненої партії “ОПЗЖ” та роблять все для знищення міста.

Дякую!

Тепер редактори знають.