Новости

У НОВОМОСКОВСЬКУ МІСЬКА ПОЛІЦІЯ ПІДТРИМУЄ ЗЛОДІЇВ (ФОТО-ВІДЕО)

09.10.2020 року в Новомосковську на площі Героїв проходила зустріч мера міста Дніпро Бориса Філатова та мера міста Новомосковськ Віктора Літвіщенко з виборцями.

На цій зустрічі політична партія «Пропозиція» Бориса Філатова презентувала кандидатів в депутати міської та районної ради Новомосковська, але під час заходу на площі з’явились молодики, які влаштували побиття прихильників партії «Пропозиція» та пересічних мешканців міста.

Як ми з вами побачили на відео, яке зняв на свій мобільний телефон Костянтин Пузирь, міська поліція неохоче заважала злодіям, що приїхали з Дніпра, жорстоко бити людей.

Костянтин Пузирь повідомив нам, що під час знімання йому розбили телефон та вдарили по ребрах, але співробітники Новомосковської поліції відмовились затримувати нападника та складати заяву про злочин.

На жаль, на відео чітко видно та чутно наприкінці сюжету, як один з нападників каже поліціянту, щоб той визначив йому та спільникам де поліціанти, щоб бандити поліцейських не чіпали, а прихильників партії та мешканців продовжували бити.

Під час бійки поряд Новомосковських поліцейських був поміченій перший заступник міського голови Новомосковська Тарас Здреник, який є правою рукою нардепа від «слуги» Владислава Бородіна. 

Здреник під охороною міської поліції знімав на телефон, але його нападники не чіпали, а деякі з ним поздоровкались.

Ми нічого такого казати не хочемо, але Здреник є відповідальним за вибори «Слуг народу» по району та місту Новомосковську, а крім того є довіреною особою нардепа Бородіна.

Чи є збігом обставин поява Здреника під час бійки – важко сказати.

Але на відеороліку чітко видно, що він знімає відео подій на площі на телефон у робочий час та його нападники не чіпають, а навпаки вітаються з ним у той самий час, колі містяни постраждали від їх рук, а поліція відмовилась затримувати зловмисників.

Робимо висновки……

Дякую!

Тепер редактори знають.