Новости Политика

У НОВОМОСКОВСЬКУ ДЕПУТАТИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МЕРА В РОЗКРАДАННІ ГРОШЕЙ

Вор и бандит Сергей Резник

Депутати Новомосковської міської ради восьмого скликання через соціальні мережі звинуватили міського голову Новомосковська Сергія Рєзніка та секретаря міськради  в розкраданні грошей, що призначені для територіальної оборони міста та ЗСУ.

Депутати від ВО «Батьківщина», доречи допомагали пану Рєзніку стати мером Новомосковська, а потім голосували в унісон за сумнівні рішення, тепер отямились та почали співати пісні про те, що вони з народом.

Колишні поплічники пана Рєзніка зараз його звинувачують у розкраданні бюджетних грошей.

Треба зауважити, що раніше вони цього не бачили й мера не звинувачували в знищені Новомосковська та в розкраданні бюджетних грошей.

До нашої редакції депутат від ВО «Батьківщина» Олександр Мірошнік надіслав відео в якому розповідає, як міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік та секретар міськради разом з підконтрольними йому депутатами від «ОПЗЖ», «Нова політика» та партія «Зелених України» розікрали резервні 14 млн гривен, що були призначені на оборону міста.

Також депутат Мирошник розповідає як Рєзнік та його поплічники намагались крадені гроші приховати та провести через рішення сесії, переклавши відповідальність на депутатів.

На наш погляд, між колишніми партнерами по розкраданню бюджетних коштів почався конфлікт на підставі розділу грошей. Не домовившись «партнери по розкраданню» почали один одного звинувачувати.

Але не будемо забувати й про те, що не так і давно ті, хто звинувачує й ті кого звинувачують, ще декілька місяців тому разом «дерібаніли» бюджетні кошти та в ЗМІ розповідали про співпрацю на благо міста.

 

Ми вважаємо, що ця ситуація з обвинуваченням міського голови Сергія Рєзніка та його близького оточення в розкраданні бюджетних коштів піде на користь правоохоронцям, які не будуть покривати, закривати очі, а дійсно проведуть розслідування та притягнуть до відповідальності Сергія Рєзніка та його оточення.

Нагадаємо, що Сергій Рєзнік, до того як став міським головою, знаходився під слідством.  Зараз він теж під слідством, але на нашу думку йому вдалось домовитись з правоохоронцями Дніпропетровської області щоб кримінальне діло не довели до кінця та його не посадили за грати.

Ми звертаємось до Президента України Володимира Олександровича Зеленського та до глави СБУ з проханням взяти під особистий контроль ситуацію у Новомосковську.

Вважаємо те, що міський голова Сергій Рєзнік та його оточення з «ОПЗЖ» під час воєнного стану розкрадають бюджетні кошти, які призначені для оборони міста, слід розглядати як мародерство.   

Дякую!

Тепер редактори знають.