Новости

У Новомосковському районі відбулось скандальне засідання райради.

Після першої частини “Марлезонського балету” або першої частини першого засідання Новомосковської районної ради нового скликання, відбулась його друга частина.
Новообраних депутатів зібрали на важливі питання:
– Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та затвердження Положення про їх роботу; – – -Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради ;
-Про встановлення надбавок до посадового окладу, надання матеріальної допомоги та преміювання голови районної ради;
-Про встановлення надбавок до посадового окладу, надання матеріальної допомоги та преміювання заступника голови районної ради; та додали питання щодо передачи майна у нові громади.
Та коли перше питання і друге було суто технічне, то за наступні два дуже цікаво. Ось так голові районної ради пану Сергію Храпову призначається премії:
– 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи;
– 300 відсотків премія голові районної ради;
– надається згода на преміювання за особистий вклад в загальні результати роботи, а також свят;
– дозволяється надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
У деяких депутатів терміново виникли питання, щодо такого відсотку премії голові районної ради Храпову. Бо в зв’язку із децентралізацією більшість повноважень йде до голів новоутворених громад. А голови громад на установчих сесіях просили для себе премії далеко не у 300 відсотків, навіть зважаючи на всю майбутню роботу.
Також у зв’язку із новим бюджетним законодавством грошей до районної казни буде надходити менше, а щоб забезпечити зарплату апарату районній раді доведеться клянчити гроші у громад. Однак більшість все ж таки підтримала таку зарплату для голови Сергію Храпову.
Нагадаємо читачам, що Сергій Храпов є кумом одиозно Олександра Вілкула.

На жаль немає на сайті Новомосковської районної ради штатного розпису. Так посадовці мабуть приховують свої зарплати, що отримують з наших податків. Однак фактично можна підрахувати, орієнтовні цифри зарплати голови. Беремо за основу приклади інших районних рад. Ставка заокруглена нехай буде 15тис. грн., а ось що маємо 15000грн. + 50%+300% =67500 грн. на місяць. Вас таки цифри не шокують?
Так, це без урахування коштів на свята, щорічної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, за ранг і вислугу років. Дуже так не погано, як для місцевого керівника району! А вам як?
За що 300% доплати до призначення з 2 грудня? Невже за вісім днів роботи було показано таку сумлінну працю? Також незрозуміло, щодо премії за особистий вклад в загальні результати роботи. Невже була така робота у Сергія Храпова, що за неї треба надати згоду на заохочення?
Голова районної ради буде отримувати близько 70 тисяч гривень у місяць при цьому пересічні громадяни отрімують зарплатню 6000-8000грн у місяць. І це у той час, коли межі Новомосковського району були збільшені у зв’язку із децентралізацією, а разом з тим збільшилась кількість проблем які необхідно вирішити.
Голова райради отримуватиме велику зарплату “за високі досягнення у праці” в той час, коли дороги районну перебувають у жахливому стані, а до деяких сіл під час негоди неможливо дістатися. Також виплачуватиметься премія “за виконання особливо важливої роботи”, в той час коли мешканці району у 21 столітті мають проблему з водопостачанням.
За таку заробітну платню можна придбати приблизно 15 тисяч захисних масок або 50 захисних костюмів для працівників охорони здоров’я, які стоять на сторожі боротьби з короновірусом.
Дивлячись на таке рішення ми бачимо, що не на першому місці у нових керівників стоїть забезпечення добробуту мешканців району, а у пріоритеті – зарплати, надбавки і премії.

Дякую!

Тепер редактори знають.