Новости

У НОВОМОСКОВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛАСЬ ПЕРШІСТЬ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

Вже не перший рік у селищі  Піщанка Новомосковського району  проводять  відкриту особисту першість з гирьового спорту. Цього разу вона відбулась 16 березня у місцевому Будинку культури. Крім того, проводилась командна першість з гирьового спорту ФСТ «Колос» по програмі районних сільських спортивних ігор. У змаганнях всього взяли участь 73 спортсмени, у тому числі – 16 дівчат.
Якщо командна першість проходила у вагових категоріях 70, 80, 90 і більше 90 кг, то серед юнаків за віковою ознакою – 2006-2007 роки народження і старше. Вага гир була різною – від 8 до 24 кг. Учасники виконували класичні вправи: поштовх двох гир і ривок гирі однією, а потім іншою рукою. Крім того, бажаючі могли взяти участь у змаганнях з поштовху двох і однієї гирі довгим циклом.

Перед відкриттям змагань до учасників звернулися голова ради ФСК «Камелот» А. Лужний, ветеран гирьового спорту Б. Сніжковський, головний секретар С. Кожушко, які тепло і щиро привітали усіх, побажавши успіхів і безкомпромісної боротьби.

Серед учасників можна було побачити і ветеранів, і зовсім юних гирьовиків. Показані результати були різними, адже на виконання вправ згідно з положенням відводилось лише 5 хвилин.

 

Кращі результати показали С. Кожушко, Д. Швидь, Р. Дар’єв, С. Панченко, І. Резніченко, Д. Глотов, К. Скакун, М. Варнакова.

Змагання по програмі сільських ігор закінчилися перемогою команди ФСК «Камелот» (тренер С. Кожушко), на другому місці – Перещепинська ОТГ (капітан Л. Мельник, с. Левенцівка), до складу якої входили А. Пред, М. Варнакова (м. Перещепине), В. Напханько (с. Михайлівка) і Ю. Деніченко (с. Шандрівка), на третьому – СК «Рух» (смт Меліоративне, капітан М. Токарєв), на четвертому – Орлівщинська сільська рада.


Усі переможці і призери змагань нагороджені кубками, медалями і грамотами.
А ще під час змагань усі бажаючі демонстрували козацькі розваги: тримання пальцями рук дисків від штанги, вижимання гирі 24 кг, тримаючи за дужку догори дном, тримання на витягнутих руках перед собою гирі 16 кг.

Виступи спортсменів супроводжувались функціональною музикою, яка сприяла добрим виступам.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.