Новости

У НОВОМОСКОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВІДКРИЛИ СВОЇ ОЧИ ТА ВИЯВИЛИ НЕЛЕГАЛЬНУ МІГРАНТКУ

22 жовтня 2019 року дільничні офіцери поліції Новомосковського району прозрів та побачив що внього під носом мешкає громадянка іншої держави, яка порушила правила перебування на території України. Оперативно-профілактичне відпрацювання відбулось в рамках операції «Мігрант» як кажуть для “галочки” показати роботу.

Встановлено, що 55-річна не працююча громадянка Російської Федерації проживала на території одного із сіл Новомосковського району тихенько платила дільничому, а той замовчував, коли громоданка Російскої Федерації відмовилась платити дільничий виявив що вони мешкає в Україні з недійсним документом на право перебування в Україні. Для чергового показнику поліцейськи отриману інформацію направили до територіального органу Державної міграційної служби.

За результатами  проведеної  роботи  відносно громадянки іншої держави складено  адміністративний протокол за  ст. 203 КУпАП  (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) поставлено “галочку” про виконану роботу.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.