Новости

У НОВОМОСКОВСЬКУ ПЛОЩА ГЕРОЇВ «ПРОКОВТНЕ» ЩЕ ДОДАТКОВО ПОНАД 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

За реконструкцією площі Героїв потрібно здійснювати технічний нагляд. Так нарешті вирішили замовники реконструкції. Про це стало відомо з договору №UA-2018-02-15-000710-c. На технагляд виділять 732 тис.грн.
Як відомо, одна частина ремонту площі вже завершена і відкрита у 2017 році. Хто тоді здійснював технагляд за роботами, наразі незрозуміло.

      Як незрозуміло й те, чи взагалі дотримувалися будівельники – фірма «Стройінвест» — технології. Що робилося за високим парканом, невідомо, але після відкриття площу вкотре перекопують, прокладають якісь мережі, вирізають сухі ялинки, що не прижилися, а тротуарну плитку активно під’їдають мурашки, і плитка, очевидно, скоро «попливе».

Картинки по запросу фото площадь героев новомосковск

Хвалилися, що змонтували відеоспостереження по периметру площі, але коли з клумб вкрали труби поливу, виявилося, що відеоспостереження – це пшик. Встановили LED-освітлення площі, але лампи сяють і вдень, значить автоматика не працює. І т.д.

ДЕНИС ОСТРОВСЬКИЙ директор «Стройінвест»

Картинки по запросу фото островский денис новомосковск

 

      


Технічним наглядом за ремонтом площі тепер займеться фірма «Жилком» з Дніпра.
Нагадаємо, загальна вартість робіт на площі Героїв становить 85 млн 125 тис. 567 гривень.

        Наприкінці 2017 року фінансування на 2017 рік збільшили на майже 31 млн грн, відповідно зменшивши кошторис 2018 року на цю ж суму. Отже, на цю суму виконали більше робіт у минулому році?

         Якої якості ці роботи, якщо зараз все тріщить по швах?
На редакційний запит стосовно суми виплачених підряднику коштів у 2017 році з виконкому відповіли відпискою. Знову таємниці від населення? Аналогічний запит в обласний департамент ЖКГ з січня залишається взагалі без відповіді.
То може, всьому виною банальний поспіх чиновників і будівельників, бажання якомога скоріше отримати і поділити гроші?

А якість робіт – то таке… Завтра на ремонт уже відремонтованої площі ще можна щось виділити.

Гроші ж не їхні, гроші – НАШІ. Хоча ні, все правильно: були наші, тепер їхні.

Дякую!

Тепер редактори знають.