Новости

У Нацполіції та прокуратури знов пробили дно

Поліція і прокуратура знов пробили дно: у день, коли Яна Дугар, на думку слідства, знімала камери спостереження, вона була за кордоном, у Італії і Румунії. ̶Ц̶е̶ ̶1̶1̶ ̶л̶и̶п̶н̶я̶ ̶2̶0̶1̶6̶ ̶р̶о̶к̶у̶ ̶і̶ ̶ї̶ї̶ ̶з̶н̶а̶х̶о̶д̶ж̶е̶н̶н̶я̶ ̶з̶а̶ ̶к̶о̶р̶д̶о̶н̶о̶м̶ ̶п̶і̶д̶т̶в̶е̶р̶д̶ж̶у̶є̶т̶с̶ь̶я̶ ̶п̶е̶ч̶а̶т̶к̶о̶ю̶ ̶у̶ ̶п̶а̶с̶п̶о̶р̶т̶і̶ ̶і̶ ̶а̶в̶і̶а̶б̶і̶л̶е̶т̶а̶м̶и̶.̶ ̶А̶д̶в̶о̶к̶а̶т̶ ̶п̶о̶к̶а̶з̶у̶є̶ ̶з̶а̶к̶о̶р̶д̶о̶н̶н̶и̶й̶ ̶п̶а̶с̶п̶о̶р̶т̶ ̶Я̶н̶и̶ ̶і̶з̶ ̶п̶е̶ч̶а̶т̶к̶а̶м̶и̶ ̶і̶ ̶в̶і̶д̶м̶і̶т̶к̶а̶м̶и̶.̶ Мова про поїздку Дугар у 2019 році. Саме тоді, 11 липня 2019 року поліція зробила відео Дугар, а вона повернулся в Україну 13 липня, і не могла бути знятою для зразку, щоб провести експертизу для порівняння з особою, що знімала камери біля будинку Шеремета.

Ви ж пам’ятаєте: це було дуже, дуже ретельне розслідування, чотири роки! Слідство залучило навіть іноземного спеціаліста, який “мілага узнає по паходкє”, але не перевірило документи! Блд, не перевірило бісові документи, які є у прикордонної служби. Перевірка документів – це просто азбука для початківців. Ще раз, слідство тривало чотири роки!

Мова йде про пожиттєве ув’язнення, але слідчі взагалі не задали собі питання про те, де була Яна у той день, яке в неї може бути алібі. А ще є день і ніч перед вбивством та день вбивства, тобто 19 і 20 липня 2016 року. Дугар у цей час була не у пустелі Сахара, а у військовій частині з госпіталем, де точно знають, знаходиться у них військовослужбовець, що він там робив. Давайте не вірити документам, журналам з в/ч. Але ж там безліч свідків. Де вони із показаннями, що Дугар не було або вона якось не так себе вела?

Ахуєть! Вибачте, у мене саме такі емоції. Я писав про граблі вчора, але навіть не міг передбачити, що прокурорські і поліція утнуть такий ппц. Я не знаю, що ще має статися, щоб Аваков і Рябошапка всиділи на своїх посадах.

upd НВ виклали фото паспорту Дугар. Але там лише дати 2018 і 2019 років. https://nv.ua/…/vbivstvo-pavla-sheremeta-alibi-dugar-novini…

upd2 Є витяг із довідки від командира Дугар, який стверджує, що з 03.06.2016 по 26.09.2016 року вона весь цей час вона брала участь у антитерористичній операції. Там щодня проводиться перевірка. Якщо її не було, а поїздка до Києва з АТО і назад – це мінінімум доба, нема жодних проблем це встановити.

Александр Курбатов

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.