Новости Политика

У Києві троє злочинців навмисно застрелили військовослужбовця

У Києві троє злочинців застрелили військовослужбовця через те, що той не поступився їм проїздом на дорозі. Один з вбивць є родом з  Дніпропетровщини.

У п’ятницю, 21 жовтня 2022 року, в Києві на проспекті Академіка Глушкова внаслідок дорожнього конфлікту сталася бійка з застосування вогнепальної  зброї, внаслідок якої загинув 34-річний військовослужбовець Олексій Щербина.

Олексій Щербина

По гарячих слідах правоохоронці затримали трьох чоловіків які напали на військового. За даними правоохоронців, троє чоловіків посварилися з Щербиною через питання першочерговості проїзду автотранспорту, а надалі – вони гуртом жорстоко побили Щербину, а потім вистрелили з вогнепальної зброї.

Бандити вбили Олексія Щербину

Як повідомляють джерела з правоохоронних органів, вбивці  раніше вже мала численні проблеми з законом, але через продажність судів уникали покарання. Передусім йде мова про 40-річного уродженця Новомосковського району Дніпропетровської області Леоніда Ігнатенка, за плечима якого три судимості та нещодавня історія звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку збігом терміну давності в кримінальній справі про викрадення та побиття відомого на Новомосковщині фермера із села Спаське Анатолія Гайворонського.

Бандит Леонид Игнатенко

 

Як вважається, рецидивіст  Ігнатенко “прихопили” окремо від двох інших фігурантів справи про вбивство військовослужбовця Щербини. Ці двоє молодиків раніше також потрапляли в поле зору правоохоронців. Мова йде про 23-річного уродженця Київщини Ігоря Котирло, який ще в неповнолітньому віці “відзначився” жорстоким побиттям опонента неподалік кав’ярні в місті Вишневе восени 2016 року. Тоді свого опонента юнак “вирубив” двома ударами в обличчя, зламавши щелепу, вибивши кілька зубів та спричинивши закриту черепно-мозкову травму хлопцеві. Від відповідальності за умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості (ч.1 ст.122 КК України) Котирло “врятувала” відмова потерпілого від обвинувачення. За інформацією з джерел правоохоронних органів вбивця Ігор Котирло залякав постраждалого, щоб той забрав заяву з поліції та відмовився від звинувачення.

Бандит Ігор Катерило

Спортивними навичками може похвалитися й третій затриманий у справі про вбивство  військовослужбовця Щербини – 28-річний тренер з ММА, неодноразовий чемпіон боїв без правил Вячеслав Вільцанюк. За інформацією джерел, саме цього уродженця Києва вважають особою, яка здійснила фатальний для Олександра Щербини постріл з вогнепальної зброї.

Бандит

У салоні іномарки, за кермом якої перебував Вільцанюк, правоохоронці вилучили карабін TsvircconS та дозвіл на цю зброю, виписаний на період дії воєнного стану на Дніпропетровщині. Тобто, мешканцю Києва на Дніпропетровщині виписали дозвіл на вогнепальну зброю. І він тепер з неї розстрілює тих, хто нас з вами захищає!

Ми всі добре розуміємо, яка на Дніпропетровщині правоохоронна система, яка видає дозволи на вогнепальну зброю незрозуміло кому та чому, також ми з вами розуміємо як у Дніпрі працюють правоохоронців і цей випадок нас не дивує. Але, є підставою для СБУ та президента Зеленського звернути увага на Дніпропетрощину, яка вже потонула повністю в криміналі незважаючи на воєнний стан в Україні.

Також зауважимо, що отриманню дозвільної документації на вогнепальну зброю Вячеславу  Вільцанюку не завадив факт його поточного перебування в статусі обвинуваченого в історії про шахрайство (ч.4 ст.190 КК України), що слухається в Голосіївському райсуді Києва.

Йде мова про кейс схеми, яку охрестили “Алло, мама?!”, коли особам похилого віку телефонують шахраї, що відрекомендовуються правоохоронцями/лікарями та вимагають термінової передачі коштів задля врятування життів або звільнення від відповідальності родичів жертв. Згідно з фабулою провадження за обвинуваченням Вільцанюка, восени 2019 року разом зі спільниками тренер “видурив” у такої собі Оксани Матвійчук понад 39 тис. дол. У січні 2020 року Вячеслава Володимировича затримали, відправивши до СІЗО із визначенням застави в розмірі 973 тис. грн. для звільнення на волю. Після арешту Вільцанюка до суду з клопотанням щодо передачі його на поруки зверталися трудові колективи ГО “Київський спортивний клуб бойових мистецтв” та ТОВ “СК “Спарта-Панкратіон”. Мабуть вони, також з ним працюють та працювали в схемах шахрайства!

 

Дякую!

Тепер редактори знають.