Новости Политика

У Кривому розі регіоналу Євгену Удоду обирають запобіжний захід.

Кримінальне провадження відностно регіонала Євгена Удода, правої руку Олександра Вілкула оформлен правоохоронцями у двох епізодів. Але ми впевнені, що епізодів у Удода багато.
Одним із епізодів – затримання заступника начальника управління містобудування та архітектури В. Нетяженка. Євген Удод особисто погрожував «застосувати до нього пістолет».
Другий епізод стосується 2011 року та пов’язаний із рішеннями Дніпропетровської обласної ради, прийнятими депутатами на сесії. Нагадуємо, що Удод Є.Г. на той час був головою облради, правою рукою скандальновідомого Олександра Вілкула.

Рішення облради №160-8/VI від 12.08.2011 року стосувалося прийому об’єктів нерухомого майна (безхазяйні електромережі) на баланс комунального підприємства «Електромережа-Південне». У зв’язку з тим, що це майно у 2013 році КП «Електромережі-Південне».
Сам Євген Удод прокоментував: «Я упевнений у своїй правоті, ховатися не збираюся, хотів би якнайшвидшого розгляду та передачі справи до суду. Або її повторного закриття. Політика – жорстка штука, інколи ж дуже брудна»

Дякую!

Тепер редактори знають.