Новости Политика

У керівника Слобожанської прокуратури Олега Катеби знайдено $500 000 готівкою

У керівника Слобожанської прокуратури знайдено $500 000 готівкою

Під час обшуку у керівника Слобожанської прокуратури Олега Катеби вдома знайдено $500 000 готівкою і це не останні гроші, це  така собі прокурорська заначка по-дніпровськи. Зараз цей готівковий кеш намагаються заховати.

Керівника Слобожанської прокуратури Олега Катебу затримано на хабарі у $132 000

 

Співробітники Слобожанської прокуратури усібіч допомагають своєму керівнику Олегу Катебі уникнути відповідальності, поки шли обшуки в кабінеті Катеби, частина підлеглих на своїх автівках вивозили невідомі документи та якісь речи, останні працівники  заважали слідчим ДБР проводити обшуки.

У керівника Слобожанської прокуратури знайдено $500 000 готівкою

Планується оголошення про підозру керівнику Слобожанської прокуратури Олегу Катебі та його заступнику, яки був посередником в перемовинах. Група людей з числа службових осіб окружної прокуратури, за змовою з адвокатом, вимагали хабар в розмірі ~8 000 000 гривень за не перешкоджання здійсненню законної господарської  діяльності.

Ви розумієте, що коїться у Дніпрі? А що на Дніпропетровщині? У Новомосковську, Павлограді майже по всій Дніпропетровський області сидять на місцях такі собі “царьки “, та поки війна в держави створюють штучні кримінальні справи, а потом за хабар закривають. Нагадаємо, що в Новомосковську прокуратура роками прикривала земельну мафію яку очолював колишній керівник Новомосковської райдержадміністрації Гуртовий І.І., роками ця мафія розкрадала державні землі, а прокуратура відкривала справи, а потім через деякий час закривала, мабуть, після отримання хабаря.  Тепер уявіть, що творять місцеві прокурори майже по всій області.

Дякую!

Тепер редактори знають.