Новости

У Кам’янському дитина потребує допомоги й захисту суспільства від власних батьків

На Дніпропетровщині в місті Кам’янське мешкає неблагополучна родина Кириєнків, яка має неповнолітню доньку.

Дівчинка, яку звати Марина, золота дитина: вітається з сусідами, допомагає, якщо потрібно, але в неї лихо і цим лихом є її рідна мати.

Мати постійно лупцює Марину, не купляє одягу, не годує та не випускає тижнями на вулицю.

Як кажуть сусіди родини Кириєнків, бувало таке, що вони місяцями не бачили дівчинку, а коли бачили на подвір’ї її матір, то та казала, що дитина покарана й тому сидить вдома, навіть до школи не ходить.

Однокласники Марини дуже хорошої думки про неї, кажуть, що вона надзвичайна, гарна подруга, добре вчиться, але стидається того, що вдягнена в брудні, старі речі й постійно хоче їсти, тому що вдома мати не готує та не годує Марину.

Сусіди неодноразово звертались до міської влади міста Кам’янське з проханням звернути увагу на родину Кириєнків, але все було марно, правоохоронці та соціальні служби теж ігнорували звернення, і це на відео чітко чути від сусідки, яка звинувачує поліцію у бездіяльності.

У однокласників Марини одного разу урвався терпець, і вони пішли до неї додому, щоб поговорити з Марининою матір’ю. Але та не захотіла з ними розмовляти, після чого діти самостійно викликали поліцію та, знімаючи на телефон, примусили місцевих правоохоронців відреагувати та вжити необхідні заходи.

Після чого поліція опитала сусідів, склала необхідні матеріали та направила Марину до лікарні.

Що буде далі, ми вам повідомимо.

Дякую!

Тепер редактори знають.