Новости Политика

У Кам’янському слідчі фабрикували карні справи.

У Кам’янському слідчі фабрикували карні справи.

Вже Екс-керівник РУП Кам’янського району Сергій Лукашов вважає, що явні сліди беззаконня ведуть в Дніпро, в обласне управління Національної поліції Дніпропетровської області.

В свою чергу, в обласному управлінні Нацполіції Дніпропетровської області, коментують скандал в поліції Кам’янського, де слідчі попались на фабрикації карних справ.

Ось що пише Сергій Лукашов:

Яка роль керівника слідчого управління Поліція Дніпропетровської області полковника Сліпчука в злочинах правоохоронців Камʼянського????

Згідно з наявною інформацією, аналізу повідомлення по підозру старшому слідчому Рамазанову Руслану, останній приймав активну участь разом з керівниками кримінального блоку Кам’янського РУП у фальсифікації матеріалів кримінального провадження, штучного створення доказів з метою імітації «шалених» успіхів у боротьбі незаконним обігом зброї. Саме слідчий Рамазанов особисто інструктував збувача та особу, яка мала придбати збою. Саме він ВРУЧИВ гранатомет збувачу, розяснив йому кому і де він повинен його збути. Саме він після такого «Збуту» вилучив його у закупника. Ці «сучасні» методи слідства особисто впроваджуються «відомим» керівником слідчого управління Сліпчуком О.С. Якого, за його методи роботи, навіть покинув в Дніпропетровській області наркоділера Щадило і якому ніяк не можуть знати місце в Київській області.

Таким чином Сліпчук О.С. намагається бути корисним новому очільнику поліції Дніпропетровщини. Свої злочинні накази Сліпчук передає через призначених ним і вірних йому начальників слідчих відділів територіальних управлінь. У такому випадку начальника слідчого відділу Кам’янського РУП Іваннікова Віталія, який був добре обізнаний і керував діями Рамазанова у кримінальному провадженні. Звістно, зараз він буде кричати що слідчий процесуально самостійний, авжеж!!! Саме родинні зв’язки (дядько Іваннікова – начальник УВБ Заорільської області Руденко Олександр) швиденько підказали йому йти у термінову відпустку. І він втік як щур 4.12.2023 року, саме у день «гучної» закупівлі гранатомета. Зараз, не дивлячись на надзвичайну подію з його підлеглим, коментує що він нічого не знає і він у відпустці на два тижні.

У Сліпчука і Іваннікова поки що все добре, а слідчий Рамазанов у в’язниці. Це саме зразок керівних якостей Сліпчука і Іваннікова».

З цього приводу якось загадково відмовчується керівник ГУНП в Дніпропетровській області пан Ганжа. Невже йому нічого сказати навіть тепер, коли зловживання виявлені навіть в його найближчому оточенні?

Дякую!

Тепер редактори знають.