Новости Политика

У Кам’янському поліцейський розстріляв собаку

Нові подробиці жахливої  історії з розстрілом собаки у місті Кам’янському, виявилося, що стріляв бідну собаку місцевий поліцейський Михайло Білоруцький.

 

Нові подробиці жахливої  історії з розстрілом собаки у місті Кам’янському, виявилося, що стріляв бідну собаку місцевий поліцейський Михайло Білоруцький.Нові подробиці жахливої  історії з розстрілом собаки у місті Кам’янському, виявилося, що стріляв бідну собаку місцевий поліцейський Михайло Білоруцький.

Нагадає, що днями в Кам’янському стався резонансний випадок зранку 8 лютого 20232 року, пес, що на фото гавкнув на перехожого, той який вистрелив йому прямо у морду.

Після з’ясувалось,  свою табельну зброю на людній вулиці застосував начальник сектору відділу кримінальної поліції КРУП Михайло Білоруцький.

А хіба так можна було?

Відповімо, що можна! Якщо ви поліцейський, маєте зброю, тоді вам все можна. Не звернутися до спеціальної комунальної служби з приводу собаки яка заважає, або нападає на люде, а просто дістаєте табельну зброю і Пуляєте на ліво та на право! А потім, ваші колеги, поліцейські вас відмажуть.

Наразі повідомляється, що зоозахисники Кам’янського борються за притягнення поліцейського до відповідальності та відсторонення від служби.

Також вони стверджують, що  поліція Кам’янського намагається «зам’яти» цю справу та відмазати свого стрільця. У бік зоозахисників надходять погрози та залякування, а де кому повісті в військкомат. Зараз майже всі правоохоронці в Україні, хто правду про корупцію їм правоохоронці  вручають повістки до військкомату.

Дякую!

Тепер редактори знають.