Новости Политика

У Юрія Голіка, куратора “Великого будівництва”, НАБУ провели обшуки.

Крім того, за даними джерел видання ZN.UA, у кримінальній справі фігурує та проходить ексзаступник голови офісу президента Кирило Тимошенко.

Мова йде про справу, в рамках якої детективи НАБУ розслідують, як одна приватна компанія ТОВ “БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ” братів Дубинських отримала на дороги в Дніпропетровській області 1,5 мільярда гривень, й таким чином було встановлено рекорд з фінансування відбудови доріг по всій Україні. Підприємство пов’язують з близькою подругою ексголови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка.

У грудні минулого року детективи НАБУ провели обшуки о ексочільника Дніпропетровської обласної військової адміністрації та представника політичної партії “ПропозиціяВалентина Резніченко. Тоді ж НАБУ прийшло і до Голика.

Останній є державним менеджером, який обіймав пост радника прем’єр-міністра Олексія Гончарука у 2019-2020 році, а також був радником глави Дніпропетровської ОВА. Координатором ініційованої президентом програми «Велике будівництво» він став у лютому 2020 року.

Де-юре Голик немає жодної офіційної посади, але де-факто глибоко залучений у ці процеси – у ЗМІ його зазвичай називають «куратором» «Великого будівництва». Сам він себе характеризує як «консультант» президентського проєкту. Наразі він так само інтегрований у процеси відбудови інфраструктури України. При цьому Кирила Тимошенка вже звільнено з ОПУ, а от «Брабус» Голіка – дуже часто паркується у внутрішньому дворі президентського палацу.

Дякую!

Тепер редактори знають.