Новости

У Гриценка кажуть, що ЦВК за вказівкою АП махлює зі списками виборців 1632 ПЕРЕГЛЯДИ

Заступник начальника центрального штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка Микола Катеринчук заявляє, що Центральна виборча комісія причетна до махінацій зі списками виборців.

Про це він сказав на брифінгу 23 січня, повідомляє прес-служба “Громадянської позиції”.

“Починаємо брифінг з неприємної новини. У списках виборців є багато неточностей, вони не змінювалися з 2015 року, з останніх виборів. Майже 1,5 мільйона “мертвих душ” зможуть проголосувати, якщо ми не зможемо прибрати їх зі списків виборців”, – сказав він.

За словами Катеринчука, залишити у списках виборців 1,4 мільйона “мертвих душ” (або 4% від загальної кількості усіх виборців) було вказівкою з Адміністрації президента.

“Отримана інформація може свідчити про підготовку масштабних фальсифікацій результатів виборів на користь провладного кандидата шляхом використання виборчих бюлетенів померлих”, – додав Катеринчук.

Він відзначив, що уповноважений Гриценка в ЦВК Руслан Чорнолуцький просив ЦВК надати копію реєстру виборців, але “Центрвиборчком відмовив”.

“Якщо ЦВК не надасть кандидату в президенти Анатолію Гриценку доступ до списків виборців до кінця дня 23 січня, незаконні дії ЦВК будуть оскаржені в суді”, – заявив Чорнолуцький.

Нагадаємо:

28 листопада 2018 року близько 30 людей в масках напали на представників партії “Громадянська позиція” в Одесі.
Гриценко поклав відповідальність за напад на нього з соратниками в Одесі на президента Петра Порошенка.
30 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що п’ятеро нападників на Гриценка упізнані і затримані Національною поліцією, а ще щодо 12 осіб будуть прийняті процесуальні рішення.
В Генпрокуратурі зазначали, що “з даних допиту можливих фігурантів бійки з’ясовано, що протиправні дії стосовно керівника політичної партії не пов’язані з його громадською діяльністю, як майбутнього кандидата у президенти України, а стосуються можливих корупційних зв’язків, незаконного відчуження майна Міністерства оборони та іншої діяльності під час зайняття посади керівника вказаного міністерства”.
У партії “Блок Петра Порошенка” заявили, що вимагають від правоохоронних органів швидкого розслідування хуліганських дій щодо Гриценка, а його самого звинуватили у чорному піарі.
В охороні Порошенка назвали Гриценка брехуном.
14 січня 2019 року невідомі обстріляли автомобільдвох працівників Центрального штабу кандидата у президенти Анатолія Гриценка у Києві. У “Громадянській позиції” пов’язали обстріл “безпосередньо із роботою постраждалих у виборчому штабі”.

Українська правда

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.