Новости Политика

У Дніпрі завівся маніяк, нападає на жінок!

У Дніпрі невідомий знову пізно ввечері напав на дівчину і намагався її задушити. Даний випадок стався на вулиці Тверська, 29.

Раніше ЗМІ повідомляли, що перший інцидент стався зовсім недавно, 21 липня, біля АТБ навпроти ТРЦ “Наша Правда”. Дівчина йшла по вулиці, як раптом чоловік, що йшов за нею, різко напав на неї і почав душити мотузкою.

Також повідомлялося, що два тижні тому біля скверу Усачова близько 23:30 за двома дівчатами стежив підозрілий чоловік. Він їх переслідував, знімав на телефон, а в руках тримав велосипедний трос, складений петлею.

Подробиці останнього випадку: вночі на двох дівчат було скоєно напад. Одна з постраждалих написала, що вони з подругою присіли на лавочку, поки чоловік однієї з них відійшов до кіоску. Як раптом із сміттєвих баків вилетів напівроздягнений чоловік і напав на одну з дівчат. Він бив її по обличчю і душив. На щастя, чоловік встиг повернутися вчасно і почав відбивати жертву у злочинця.
Однак нападник виявився досить сильним, і він намагався нанести каліцтва чоловікові. Небайдужі перехожі допомогли відбитися від душителя.
Поки поліція їхала, нападник встиг втекти з місця злочину. Факт насильства був зафіксований.

Прикмети душителя: зріст близько 188 см, світле короткострижене волосся, був одягнений у світло-зелені шорти.

Дякую!

Тепер редактори знають.