Новости Политика

У Дніпрі затримали шахраїв, які викрадали гроші з банківських рахунків загиблих воїнів ЗСУ

СБУ і Нацполіція затримали у Дніпрі шахраїв, які викрадали гроші з рахунків загиблих воїнів ЗСУ

Служба безпеки та Національна поліція провели спецоперацію та нанесли МЕККЕ шахрайства (ДНІПРО) черговий удар. Під час спецоперації були затримані шахраї, які викрадали кошти з банківських рахунків загиблих військовослужбовців ЗСУ.

За даними слідства, зловмисники знімали всі заощадження військових, тіла яких доправляли на судово-медичну експертизу до Дніпра.

До своєї кримінальної схеми вони залучили “чесних та прорядних” працівника обласного бюро судмедекспертизи. Якій особисто викрадав особисті речі полеглих воїнів на території моргу.

Серед награбованих предметів: платіжні картки та мобільні телефони, номери яких були зареєстровані в інтернет-банкінгу, тощо.

За допомогою викрадених речей, зловмисники входили до банківських додатків і переводили гроші на власні рахунки.

У такий спосіб фігуранти також оформлювали онлайн-кредити, а потім обготівковували їх у найближчих банкоматах.

Слідчі повідомляють, що таким чином зловмисники привласнили майже 1,5 млн грн, які належали загиблим захисникам України.

Співробітники СБУ та Нацполіції затримали всіх п’ятьох учасників «схеми», які, за даними слідства, діяли у складі злочинного угруповання.

Окрім працівника бюро судмедекспертизи до складу банди входив ІТ-фахівець, який «зламував» банківські додатки полеглих воїнів, а також рецидивіст, який уже має судимість.

Зараз зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 8 років ув’язнення.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.