Новости Политика

У Дніпрі водолази-рятувальники проводять пошуки зниклого під водою хлопця

Нещасний випадок стався вчора ввечері у Дніпрі. Компанія підлітків відпочивала на пляжі Монастирського острова. Двоє підлітків вирішили покупатися у річці.

Обидва раптово провалилися під лід. Один хлопець зміг вибратися на берег. Іншого намагалися витягти друзі: хватали його за куртку та руки, але зусилля були марними. Вибратися хлопець не зміг через сильну течію.

Водолази, що прибули на місце події, намагалися через лунки знайти тіло загиблого, але через те, що на вулиці було темно, пошуки припинили.

«Водолазами-рятувальниками проведені пошукові роботи. Обстежено 400 кв. м. підводної акваторії річки на глибині 7 м. Зниклого не виявлено. Продовження пошукових робіт планується на 30 січня. До місця події залучено 3 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки Головного управління ДСНС України в області», – йшлося в нічному повідомленні ДСНС.

Об 11:00 на відстані 50 метрів від берега та на глибині 6 метрів тіло хлопця, який потонув напередодні, виявлено та доправлено на берег, – повідомили в ДСНС.

Дякую!

Тепер редактори знають.