Новости Политика

У Дніпрі спалахнув скандал із продажем марок «Російський корабель .. всьо!»

У Дніпрі біля головпоштамту “Укрпошти” на проспекті Яворницького вишикувалися близько тисячі людей за новою маркою з російським кораблем «Російський корабель .. всьо!» . Дніпряни записувалися в чергу із самого ранку, стояли в черзі годинами, і навіть влаштували бійку. Однак о 16:00 марки несподівано закінчилися, і у відділенні спалахнув гучний скандал.

Невдоволені організацією продажу марок «Російський корабель .. всьо!» дніпряни, зустріли перед приходом на роботу директорку Дніпровського Поштамту .

Люди яки хотіли купити марку звинуватили керівництво “Укрпошти” в тому, що процес продажу непрозорий, шахрайський, нецивілізований – адже марку купити майже не можливо.

Як і завжди, одіозна директорка Поштамту у свою чергу звинуватила людей, що є серед них аферисти, які скуповують марки. Іншим же людям дорікала, що вони ускладнюють роботу відділення.

 

Також вона завила, що сьогодні розподілить марки по відділеннях міста, де начебто можна буде їх придбати. Пообіцяла, що філателісти отримають марки гарантовано.
Проте, скільки ж марок прийшло в місто, та як їх порахувати, де вони продаються, директорка не відповіла і от відповіді ухилилась.

Нагадаємо, що з моменту продажу марок, вони заявились у продажу на різних торгівельних майданчиках за комерційними цінами. Нічого особистого – це бізнес по-українськи!

Дякую!

Тепер редактори знають.