Криминал

У Дніпрі слідчий вимагав $6000 хабара за непритягнення до кримінальної відповідальності

У Дніпрі слідчий вимагав $6000 хабара за непритягнення до кримінальної відповідальності

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру слідчому одного із відділень поліції м.Дніпра за фактом прийняття пропозиції неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, підозрюваний слідчому одного із відділень поліції м.Дніпра требував 6000 доларів США хабара від громадянина, який проводив незаконні демонтажні роботи на одному із підприємств Дніпропетровської області.

Підозрюваний слідчий з початку намагався притягнути до відповідальності громадянина, а потім вирішив справу закрита і потребувати з чоловіка 6000 доларів США, за ці  кошти слідчий пообіцяв не розпочинати кримінальне провадження та не притягувати чоловіка до кримінальної відповідальності.

Крім цього, підозрюваний слідчий  запевнив чоловіка, що може вплинути на керівництво поліції надалі не перешкоджати його протиправній діяльності.

Наразі підозрюваного звільнено з органів поліції України, просто звільнений і все…..

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Дякую!

Тепер редактори знають.