Новости Политика

У Дніпрі скандальну тітку Юлії Тимошенко відправили у відставку

Про відставку Антоніни Ульяхіної офіційно повідомила прес-служба обласної організації ВО «Батьківщина» за підсумками звітно-виборчої конференції, у якій взяла захисниця України та боєць “батальону Дубай”, лідер партії Юлія Володимирівна Тимошенко.

На початку конференції про свою роботу прозвітувала голова обласної організації партії Антоніна Ульяхіна, яка незмінно її очолювала з 2005 року та повністю дискредитувала.

Після звіту, присутні прийняли  кадрове рішення – замість Ульяхіной головою облорганцізації партії вибрано Олену Плахотнік, яка є депутатом Дніпропетровської облради двох останніх скликань.

Як відомо, Ульяхіна – тітка Юлії Тимошенко. Олена Плахотнік – професор економіки Дніпровського державного технічного університету (Кам’янське), дочка колишнього ректора ДДТУ Олександра Коробочки та дружина лідера кам’янської «Батьківщини» Олександра Плахотніка.

ХТО ТАКИЙ ОЛЕКСАНДР ПЛАХОТНІК МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Інфраструктуру Херсонщини віддали “на годування” міньйонам бенефіціарів Кам’янської попсуй-опозиції

Депутат Чернявский: покушение на него – эпизод охоты на патриотов

До речі, Олександра Плахотніка вважають «пов’язаним» корупційними схемами зі скандально відомими братами Дубинськими. Також нещодавно він сам потрапив у скандал, коли разом з Оленою був помічений у Європі на баскетбольному матчі, при цьому є інформація, що Олександр Плахотнік мав неприємності з військоматом через небажання йти до ЗСУ. Вважають, що Плахотнік потрапив за кордон завдяки програмі «Шлях», яку «кришував» екс-голова ОВА Валентин Резніченко.

Дякую!

Тепер редактори знають.