Новости Политика

У Дніпрі шахраї тероризують людей з інвалідністю.

Такі події Дніпро вже свого часу переживало, але це було давно і історія як кажуть повторюється. Шахраї активізувались та  намагаються позбавити людей з інвалідністю батьківських прав, використовуючи в корумпованих суддів надав неправдиві дані про сім’ю, — розповіла дніпрянка Оксана Підгорна.

Судячи з розповіді Оксани Підгорної, як є інвалідом, в Дніпрі створена ціла група людей, в якій залучені як представники ювенальної поліції, так і правоохоронних органів.

У шахраїв розрахунок на те, що люди з інвалідністю не можуть за себе постояти та дати відсіч шахраям, а тим більше представникам влади у погонах. В корумпованому суді Дніпра, про який родина Оксани навіть не знала, їх працівники правоохоронних органів назвали алкоголіками та повідомили безліч неправдивої інформації та таким чином повністю сфабрикували справу.

Ми з вами розуміємо, що у правоохоронців головна “фішка” для дискредитації родини, сім’ї — це назвати алкоголіками.

ЗМІ Дніпра повідомляють, що родину Підгорних періодично тероризували, приходили додому та погрожували фізичною розправою. А після появи інформації у ЗМІ, їм пригрозили, що вони зникнуть зі світу і про них ніхто не буде знати та ніхто не знайде. І ми схильні вірити погрозам правоохоронці, вони таке можуть і це в їх руках, у них в руках влада, а під час війни вони вважають себе вище господа.

Але незважаючи на постійні погрози життю, родина Підгорних не злякалися, та разом з адвокатом все ж справу виграли в суді.

Тепер під питанням їх життя, влаштують правоохоронці над родиною розправу, чи залишать в спокою?

“На щастя, ми виграли суди і з нас зняли всі штрафи, але я дуже боюся, і не знаю, що ці жінки можуть зробити проти нас і нашої дочки. Можливо, їм потрібна наша квартира, а наша дочка була лише провідником у неї. Може ми взагалі не перші, у кого ці невідомі люди, хочуть відібрати дітей і квартири”, – додала Оксана.

Родина Підгорних припускає, що все це затіяно аби наприкінці висилити їх з квартири.

Дякую!

Тепер редактори знають.