Новости Политика

У Дніпрі СБУ викрила продовольчу корпорацію, яка фінансувала «фонд» Пушиліна на підтримку окупантів

У Дніпрі СБУ викрила продовольчу корпорацію, яка фінансувала «фонд» Пушиліна на підтримку окупантів

Служба безпеки України в Дніпрі викрила та заблокувала роботу українську міжрегіональну продовольчу корпорацію, яка фінансувала терористичну організацію «днр» та фонд Пушиліна.

У Дніпрі СБУ викрила продовольчу корпорацію, яка фінансувала «фонд» Пушиліна на підтримку окупантів

Продовольча корпорація мала частину активів на тимчасово окупованій території Донецької області та сплачувала «податки» терористам «днр». За даними слідчих СБУ, підприємство перерахувало у «бюджет днр» понад 4 млн у гривневому еквіваленті.

Також ця корпорація здійснювала «відрахування» до «фонду» терориста Пушиліна на підтримку російських окупаційних угруповань.

Як свідчать матеріали слідства, організатором незаконної діяльності виявився власник компанії, створеної на початку двохтисячних років на Донеччині.

Підприємство займалось дистрибуцією оптових партій продовольчих товарів через торговельні мережі у різних регіонах України.

У 2014 році засновники комерційної структури перевели частину її активів на підконтрольну українській владі територію Донецької області, а після повномасштабного вторгнення – на Дніпропетровщину.

Інша частина бізнесу увесь цей час залишилася на тимчасово окупованій території сходу України.

При цьому власник компанії налагодив там збут продовольства і перерахування одержаних прибутків на користь місцевої окупаційної адміністрації.

Під час обшуків за адресами складських та офісних приміщень компанії на Дніпропетровщині, а також у помешканнях фігурантів виявлено:

▪️ фінансово-господарську документацію;
▪️ чорнові записи;
▪️ комп’ютерну техніку із доказами незаконної діяльності.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ст. 110-2 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення про підозру топменеджерам корпорації та обрання міри запобіжного заходу.

Дякую!

Тепер редактори знають.