Новости Политика

У Дніпрі приватна компанія заробляє мільйони на податках містян

КП «Транспортна інфраструктура міста» відзвітувало, скільки грошей з міського бюджету цьогоріч витратили на облаштування парковок в місті. Це майже 40 мільйонів бюджетних гривень.

Але чому міська рада витрачає гроші платників податків Дніпра на те, що мала б робити компанія, яка заробляє постійно на парковках?
У мерії на це питання відповідають одна, що скандальний оператор парковок – «Парк сервіс группе», платить податки.

Журналіст Віталій Теплов звернув увагу на те, що у наступному році розмір паркувального збору, який сплачує до бюджету компанія «Паркт сервіс группе» зросте на 40%. Але не за рахунок збільшення ставки паркувального збору, а за рахунок збільшення кількості парковок у місті!

До речі, вкладаючи мільйони у міські парковки, бюджет отримує від «Паркт сервіс группе», який заробляє на майданчиках, копійки. І про це, гарно відомо міському голові Борису Філатову, який покриває цей безлад.

Так, зі слів представника КП «Транспортна інфраструктура міста» Віталія Шаповалова, на місяць з одного паркомісця у бюджет надходить лише 410 гривень. Ці кошти на одному паркомісці приватна компанія може заробити за 3-4 дні.

Дякую!

Тепер редактори знають.