Новости Политика

У Дніпрі правоохоронці прикрили роботу чергового “кол-центу”. ВІДЕО

Припинили діяльність шахрайського колцентру

Нацполіція Дніпра прикрили черговий “кол-центр”, але їх в місті дуже багато і роботе хватає.  Під час обшуків у житловому комплексі в центрі міста правоохоронці накрили черговий “офіс” в якому працювало 16 людей та які під виглядом участі в онлайн торгах коали у людей гроші.

Діяльність кримінальної групи документували протягом вересня-жовтня 2023 року працівники Управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчим відділом Дніпровського районного управління поліції.

Припинили діяльність шахрайського колцентру

7 листопада поточного року, працівниками Нацполіції особливого призначення у приміщеннях відбулися слідчі заходи, в ході яких правоохоронці виявили 20 робочих місць, обладнаних комп’ютерною технікою з доступом до Інтернету та засобами зв’язку.

 

На місці злочину проведенні обшуки, в “офісі” перебувало 16 осіб, які можуть бути причетними до вчинення шахрайських дій. Під час обшуків вилучено 30 ноутбуків, 18 мобільних телефонів, чорнові записи, 35 SIM карток мобільних операторів.  Кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство)

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни з російським агресором, ватажки кримінального світу під дахом людей у погонах розповідали та розповідають пересічним українцям через продажні ЗМІ та телебачення, що їх шахрайські кол-центри та “офіси” працюють лише по громадянах  росії та вони допомагають нашим військовим знищувати росіян таким чином. Але, правоохоронці при затриманні постійно знаходять докази того, що шахрайські кол-центри та “офіси” працюють проти своїх українських громадян, обманюючи та витягуючи з наших рідних та близьких останні гроші під різними шахрайськими схемами.

ДОКАЗ. Уважно прочитайте. Ми в впевнені, що хоч раз, до вас дзвонили та таке розповідали.

Припинили діяльність шахрайського колцентру

Дніпропетровщина просто кишить шахрайськими кол-центрами.

Дякую!

Тепер редактори знають.