Новости Политика

У Дніпрі помер засновник Університету ім.Нобеля Борис Холод

Борис Холод помер 2 листопада поточного року від коронавірусу COVID-19. Прощатимуться з Борисом Івановичем у четвер об 11:00 в Університеті ім. Нобеля.

Борис Холод – засновник і президент Університету імені Альфреда Нобеля в Дніпрі, заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор; член Клубу ректорів Європи, дійсний член Академії економічних наук України (2000); дійсний член Міжнародної Академії біоенергетичних технологій (1995 р.). У кінці 1990-х років – замміністра освіти і науки України.

У 1993 році заснував перший в Дніпропетровській області вищий учбовий заклад недержавної форми власності, Університет імені Альфреда Нобеля, який з 2016 року має міжнародну акредитацію від Центрального Агентства за оцінкою і акредитацією ZEvA (Ганновер, Німеччина), а з 2013 р. ‒ програми MBA (Міжнародна Школа Бізнесу) від Європейського Радого з бізнес-освіти (ECBE, Бельгія). Внз визнаний міністерством освіти і науки України і Національним агентством по забезпеченню якості освіти в Україні відповідним міжнародним стандартам.

Дякую!

Тепер редактори знають.