Новости

У ДНІПРІ ПОЛІЦІЯ ХОТІЛА ЗААРЕШТУВАТИ БУДІВЛЮ ПАРТНЕРА НОВОМОСКОВСЬКОГО НАРДЕПА НЕСТЕРЕНКА

Слідчий Національної поліції ДНіпропетровської області 23 серпня подав клопотання до Бабушкінського суду з проханням заарештувати будівлю в центрі Дніпра за адресою вул. Княгині Ольги, 10/14.

Вказана будівля належить ТОВ «Центральний парк» і слідчий вважає, що його керівництво підробило сертифікат Інспекції державного архітектурно-будівельного управління в Дніпропетровській області, на підставі якого «Центральний парк» і заволодів будівлею.

Це підтвердила сама інспектор, чий підпис стоїть на сертифікаті.
Проте, суд відмовився заарештувати майно, вважаючи, що будівля не є речовим доказом злочину.
Крім того, що будівля знаходиться практично в центрі міста, ця історія цікава ще й тим, що ТОВ «Центральний парк» належить… відомому ЧЛЕНУ Новомосковського виконавчого комітету Володимиру Бобику. Він, у свою чергу, працює директором в «Новомосковському РВП «Агротехсервіс», яким володіє Вадим Нестеренко – народний депутат України.

Сам же Володимир Бобик, житель Піщанки, в 2015 році балотувався до Новомосковської міської ради від БПП, але не пройшов. Проте, нинішні керманичі Новомосковська своїх не кидають – Бобика після виборів включили до складу виконкому міської ради, і зараз дружна команда членів виконкому ділить бюджетні гроші, як Попандопуло награбоване майно у відомій комедії.
Але повернімося до будівлі в центрі Дніпра. Вона належала ВАТ «Дніпромлин», яке ще в 2009 році було визнане банкрутом.

Що цікаво, у 2013 році Фонд держмайна судився з Дніпропетровською міськрадою з приводу іншої будівлі, що раніше належала «Дніпромлину» на вулиці Свєтлова, 20. З постанови Господарського суду випливає, що ці приміщення на той момент належали ТОВ «Доко». Цікаво, що ця фірма зареєстрована за тією ж адресою – Княгині Ольги 10/14. А це підприємство, в свою чергу належить Валерію Бикову, який також є співзасновником компаній Вадима Нестеренка, вищезгаданого парламентарія від Новомосковська.
В законності оформлення будівлі буде розбиратися Бабушкінський суд. Якщо провину власників «Центрального парку» доведуть, то за законом їм загрожує звинувачення в підробці документів, яке тягне за собою позбавлення волі до трьох років. Хоча, судячи з історії будівлі на вулиці Княгині Ольги 10/14, питання вирішиться зовсім нескоро і на поліцію чекає багато роботи.

Тісна зв’язка Нестеренко-Бобик працює результативно. У червні «Новомосковська правда» писала про те, як комунальне підприємство «НККП» через систему Prozorro закупило бензин і дизельне пальне для автомобілів. Тендер розіграли між собою два учасники – Новомосковське РВП «Агротехсервіс» і ТОВ «Фармфорвард». Тендерний комітет КП «НККП» переможцем визнав «Агротехсервіс». На перший погляд, начебто нічого особливого у цій новині немає. Але власник «Агротехсервісу» – Вадим Нестеренко, директор – Володимир Бобик. ТОВ «Фармфорвард» теж у цій хитрій схемі – не «ліва» фірма, бо її директором працює Володимир Фінько – депутат Новомосковської міської ради від Опозиційного блоку, учасник сесій на хлібозаводі. Та й директором КП «НККП» працює племінник першого зам мера. Всі свої…

А скільки ще подібних витрат з міського бюджету проходить повз увагу громадськості! З усього вид­но – кожен член виконкому, кожен депутат, що входить до негласної аграрної «коаліції», отримує своє за слухняність. В результаті міська казна спустошується, її не вистачає ні на ремонт водоводу, ні на утеплення будинків, ні на ремонт доріг, ні на створення нових робочих місць. Отак і живемо. Зате радіємо, що на центральній площі відкриють красивий фонтан – і заживемо краще!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.