Криминал Новости

У Дніпрі поліцейські встановили групу осіб, які викрали майно державного підприємства на суму понад мільйон гривень.

На рахунку працівників одного із заводів – систематичні крадіжки та продаж запасних частин до тепловозів, що завдало матеріальну шкоду підприємству та могло спричинити виникнення надзвичайних подій на залізниці.
Поліцейські карного розшуку та слідчого управління встановили, що до крадіжок причетні троє співробітників заводу – начальник цеху, начальник караулу та охоронець. Фігуранти систематично вивозили з території заводу лом кольорових і чорних металів, деталі тепловозів, дизельне паливо та інше майно підприємства. Вартісні запчастини потім збувалися 35-річному чоловіку, який перепродував їх іншим підприємцям, що спеціалізувалися на залізничних перевезеннях.
В ході розслідування з’ясувалося, що у подальшому вживані деталі могли знову закуповувати для ремонту тепловозів. Таким чином правоохоронці блокували корупційний механізм встановлення на тепловози державного підприємства неякісних вживаних запчастин.
16 грудня за адресами мешкання всіх фігурантів відбулися обшуки, під час яких поліцейські вилучили запчастини до тепловозів, гроші, дизельне паливо та інше майно на суму понад мільйон гривень.

Дякую!

Тепер редактори знають.