Новости Политика

У Дніпрі на новорічних прикрасах пыд час війни вкрали 5,4 млн гривень

У Дніпрі як завжди влада ніяк не нажрется! Навіть під час війни державі вони на новорічних прикрасах для міста вкрали понад 5,4 млн гривень.

Правоохоронці Дніпра повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств міської ради за фактом розкрадання коштів у особливо великих розмірах. Про такий ганебний факт повідомляє Київській міській прокуратурі.

Згідно зі слідством, комунальне підприємство у Дніпрі оголосило тендер щодо закупівлі новорічних виробів та ілюмінаційного обладнання для потреб міста. Очікувана вартість товарів була умисно завищена вважають правоохоронці.
Керівництво комунального підприємства забезпечило перемогу у тендері підконтрольній столичній фірмі, яка через посередника поставила новорічні прикраси за завищеними цінами й виграла конкурс.

Підозрюваному суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Раніше в межах цього кримінального провадження також повідомлено про підозру директору компанії постачальнику.

Нагадаємо читачам, що минулого року найдорожча новорічна ялинка була встановлена саме у Дніпрі. На ялинку, прикраси, ілюмінацію та подарунки міська влада витратили аж 75 мільйонів гривень і правоохоронці не відреагували.

Дякую!

Тепер редактори знають.