Новости Политика

У Дніпрі конфлікт між керівництвом Дніпра та громадськістю міста

Боротьба за зелену зону на житловому масиві Перемога-6 у Дніпрі вилилася не тільки у чисельний мітинг мешканців масиву, але й у схватку в коментарях під постом голови громади Дніпра Геннадія Корбана.

Нагадаємо читачам, що вчора відбувся мітинг за збереження зеленої зони, який зібрав не одну тисячу людей.

«Жителі Перемоги в черговий раз сказали, що не бажають бетонних джунглів, а бажають зберегти природу для себе та своїх дітей», – написав на своїй сторінці відомий дніпровський адвокат Василь Підлужний.

Жоден представник мерії на мітинг не прийшов. Проте пан Корбан створив допис у Facebook, де спробував пояснити позицію міської ради з приводу реконструкції Набережної. Так він повідомив, що «згідно з концепцією міської влади всі набережні упорядковуватимуться, а в окремих упорядкованих місцях знаходяться об’єкти спортивного та рекреаційного призначення. З обов’язковим вільним доступом до річки».

У коментарях під дописом, багато містян продовжили захищати зелену зону від забудови. Проте нарвалися на образи тіх, хто керує містом. Так Геннадій Корбан декілька разів обізвав громадських активістів шахраями. А коли починали хамити йому самому, погрожував відправити у бан, декому пригадав «діагноз» тощо.

Також під дописом Корбана з’явився і міський голова Борис Філатов, який також в черговий раз опустився до банального хамства. Він вирішив «порекомендувати» жінці, яка посміла критикувати міську владу, повернутись назад у Донецьк.

А у вечорі, історія забудови зеленої зони мала продовження. На своїй сторінки у Facebook скандальновідомий заступник міського голови Михайло Лисенко звернувся до Філатова з проханням не виділяти кошти міського бюджету на реконструкцію та благоустрій Набережної на ділянці від ресторану Макдональдс до житлового масива Перемога-6. Таке собі покарання незгодних мешканців мікрорайону за критику влади Дніпра.

Дякую!

Тепер редактори знають.