Новости Политика

У Дніпрі діти «з цікавості» фотографували об’єкт критичної інфраструктури.

У Дніпрі представники нацполіції повідомили, що діти «з цікавості» фотографували об’єкт критичної інфраструктури.

В це тяжко, а правильнішим буде сказано смішно чути, але це коментар нацполіції. Тобто, хлопці самі вирішили піти та познімати на свої смартфони важливу для Дніпра інфраструктури. Про ТАК! Їх ніхто не просив і нічого за це прохання не платив. Ми так вважаємо всі вже повірили в цю маячню, на наш погляд.

На нашу думку, хлопців хтось попросив не безкоштовно, бо ми з вами розуміємо, що хлопці люблять посидіти в кафе, купити собі смаколиків, а у батьків не завжди є вільні гроші для цього. Хлопця хтось, через соціальні мережі, або відомих месенджерів запропонував гроші в обмін на фото інфраструктур Дніпра, ті погодились і зробили, але їх піймали.

Нам тяжко повірити в те, що хлопці самостійно для цікавості вирішили фотографувати важливі об’єкти. Зверніть увагу! Це наше особисте припущення! А ще, ми думаємо, що один з хлопців являється дитиною якого Дніпровського чиновника, або правоохоронця, тому з перших хвилин після обстрілу Дніпра, про затриманих хлопців з’явилась інформація, а потім раптово зникла.

Це наші особисті припущення, ми не наполягаємо на то щоб нам вірили, або використовували наше припущення.

Фотографувати такі об’єкти міста заборонено – ювенальні поліціянти закликають батьків поговорити про це з дітьми.

 

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.