Новости Политика

У Дніпрі черговий скандал! Сотні батьків вийшли на захист звільненої директорки школи № 126.

Мова йдеться про школу № 126 з поглибленим вивченням французької мови та її директорку Наталю Пешехонову. Школа посіла 9 місце у рейтингу зі 180 шкіл міста Дніпро.

У департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради зазначають, що директорка була звільнена через численні системні порушення, але про які порушення йдется мова, або хто іх фіксував представники міської ради не кажуть.

Як повідовляє валад Дніпра, школу № 126 перевірили на дотримання законодавства про працю й виявили недоліки у організації роботи охорони та технічного персоналу. За це директорці винесли третю догану, яка стала підставою для термінового звільнення з займаної посади.

Після звільнення директорки понад 200 батьків учнів школи вийшли на мітинг з вимогою поновити Пешехонову на посаді.

Батьки надіслали відкритого листа президентам України Володимиру Зеленському та президентові Франції, а також звернулися до посольства Франції за допомогою. Також батьки планують оскаржувати рішення департаменту у судах.

Про це на своїй сторінки у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян. Він зазначив, що за дотримання карантинних норм у школі відповідає не тільки директор, а у тому числі, і департамент. Також адвокат написав, що планує подати позов до Європейського суду з прав людини.

Дякую!

Тепер редактори знають.