Новости Политика

ТРИВАЄ СУДОВИЙ РОЗГЛЯД СПРАВ ПРО КРИМІНАЛЬНІ ДІЯННЯ ГУРТОВОГО І КОМПАНІЇ

Криминальный бандит Новомосковщины Игорь Иванович Гуртовой

У Новомосковському міськрайонному суді продовжується розгляд кількох кримінальних проваджень щодо скандально відомого й досі «непотопляємого» посадовця Ігоря Гуртового.
Одне з них – по справі № 183/8106/23, де судом має бути розглянутий обвинувальний акт у кримінальному провадженні №42022040000000229 за обвинуваченням Ігоря Гуртового, його співмешканки Ольги Бут і колишнього водія Гуртового — Віталія Ракаєва у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України – шахрайство, вчинене у великих розмірах організованою групою осіб за попередньою змовою або злочинною організацією з використанням завідомо підроблених документів.
Потерпілими від дій обвинувачених значаться ряд фізичних осіб і Губиниська селищна рада, на території якої знаходяться землі, що потрапили до рук шахраїв.
Крадій Гуртовий та ссикун Сергій Мороз
Як уже писала  газета “Новомосковська Правда”, в березні 2023 року за процесуального керівництва обласної прокуратури було викрито злочинну групу, яка з 2018 року на території нашого району запровадила шахрайську схему заволодіння 20 земельними ділянками, підробляючи договори купівлі-продажу, свідоцтва права на спадщину за заповітом і оформили землю за собою.
Співмешканка Гуртового Бут Ольга Леонідівна , учасник кримінального угрупування.
Бандит Сергій Федорик
Депутат Харківської обласної ради від партії “слуга народу” Федорик Сергій Юрійович
Особистий водій Гуртового, колишній керівник КП “НККП” Ракаєв Віталій Іванович, учасник кримінального угрупування.
Розподіл судових справ між суддями, які є близькими друзями Гуртового, здійснюється автоматизованою системою. Суддя, якому система розподілила цю справу до розгляду, 7 липня 2023 року заявив про самовідвід, пояснивши це наявністю особистих стосунків з Гуртовим, що склалися раніше та продовжуються дотепер.
Самовідвід судді передбачений Кримінальним процесуальним кодексом України, він здійснюється в тому випадку, якщо для судді є неможливим винесення об’єктивного рішення у справі, або в тому випадку, коли у стороннього спостерігача могли б виникнути сумніви в неупередженості судді. Але звертаємо увагу, що голова суду, та його заступник і більшість чинних суддів, є дуже близькими друзями Гуртового та його кримінального угрупування.
Тож розгляд обвинувального акту у цьому кримінальному провадженні здійснюватиме інший суддя, але чи він є другом Гуртового питання?
Судове засідання призначене на 20 грудня.
Нагадаємо, що суд, розглядаючи питання обрання запобіжного заходу до підозрюваних, застосував до співмешканки Гуртового запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави в розмірі 1,4 млн грн, а до нього – із заставою в 1,5 млн грн. Кошти були внесені, фігуранти вийшли на свободу.
Але нещодавно, як ми вже повідомляли в попередньому номері газети, Гуртового разом з компанією подільників знову затримали. Їх нововиявлені темні справи пов’язані, як завжди, із земельними оборудками. Вартість незаконно захоплених земельних ділянок становить понад 1 мільярд гривень.

Прокурором до суду було скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів – тримання під вартою без визначення розміру застави.
Незаконно заволоділи землями водного фонду вартістю понад 1 млрд грн для забудови елітного містечка – на Дніпропетровщині затримано учасників злочинної організації Незаконно заволоділи землями водного фонду вартістю понад 1 млрд грн для забудови елітного містечка – на Дніпропетровщині затримано учасників злочинної організації Наразі до суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів – тримання під вартою без визначення розміру застави. Наразі до суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів – тримання під вартою без визначення розміру застави. Наразі до суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів – тримання під вартою без визначення розміру застави.
Але, за попередньою інформацією, суд все ж обрав головному фігуранту справи запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Тому у VIP-крадія зараз з’явилося ще більше часу, щоб, лежачи на дивані, продовжувати нести нісенітниці в соцмережах від імені своїх численних ботів – Толі Дзяка, Александра Шлаина, Костя Міхуренка та ін.
Пидарас Игорь Гуртовой та его фейковые аккаунты 1
Пидарас Игорь Гуртовой та его фейковые аккаунты
Пидарас Игорь Гуртовой та его фейковые аккаунты
Пидарас Игорь Гуртовой та его фейковые аккаунты
От про що тепер зможе пожалкувати Ігор Іванович, так це про те, що не зможе під арештом продовжувати ходити на похорони загиблих бійців. Він там представляється уповноваженою особою районної влади й виступає з патріотичними промовами. Про масштаби крадіжок землі чомусь не згадує. Як і про те, заяви скількох учасників бойових дій можна було б забезпечити, передавши їм у власність вкрадені земельні ділянки. А офіційно: вибачте, вільних ділянок немає.
Судовий розгляд обох кримінальних проваджень триває.
Нагадаємо, що жителі району обрали Гуртового депутатом Новомосковської районної ради від партії «Пропозиція», зараз він продовжує «плідно» працювати керуючим справами виконавчого апарату Новомосковської районної ради.
Гуртовий Ігор Іванович Керуючий справами Новомосковської райради
Як бачимо, «працює» на благо виборців…

Дякую!

Тепер редактори знають.