Новости

Траса М-04, Київ, Кривий Ріг. (Відео).

Цього разу комісія перевірила якість ремонту доріг та загальну ситуацію, що склалася на трасі М-04, Криворізькій напрямок.
На жаль, знову багато питань виникає до Укравтодору.

Шановні керівники, панове Омелян та Новак, те що регіональний представник робить ямковий, карточний ремонт- це добре і при перевірці безпосередньо членами комісії на місці, виявляється, що таки непогано виконують ремонт місцеві РАДи, (перевірка триває), але…

Знову ж звертаємось до вас, бо це ніяк не може бути ямковий ремонт.
Чому?
Зверніть увагу на масштаби пошкодженої поверхні дороги і ви погодитеся з тим, що згідно Державних будівельних норм( ДБН) ця дорога потребує поточного та, навіть, капітального ремонту. Чому ж тоді порушуємо?

В минулому році була така ж картина і підхід до дотримання ДБН, також не змінився. Результати ми бачимо. Дороги немає, то може вже досить замилювати нам очі?

З надією на порозуміння.

Важливо! Днями надійшла інфа, що Укравтодор припиняє фінансування ремонту своїх доріг в області, начебто вже засвоїла область заплановані кошти, та роботи ще багато і відсоток ушкоджених доріг високий, до речі, не без допомоги того ж Укравтодору минулорічних часів.
Тому наполегливо радимо переглянути питання щодо фінансування, та й бюджет цього року начебто дозволяє, та й доріг на балансі Укравтодор залишилося всього 47 тис., та й часу для роботи достатньо.

Тож сподіваємося, що почуєте думку членів комісії по перевірці якості ремонту доріг, представників громсуспільства Дніпропетровської області.
Нічого особистого.
Далі буде.

https://www.facebook.com/MSDnipro/videos/1720141318067913/?t=1

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.