Новости

ТОНКОЩАМ РОБОТИ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ НАВЧАЛИСЬ ЖУРНАЛІСТИ ТА МЕДІА-АКТИВІСТИ У ДНІПРІ

4 липня 2018 року у місті Дніпро в рамках проекту “Голоси громад” відбувся тренінг на тему “Цифрові засоби роботи із зображеннями” регіональної медіа-школи для журналістів/медіа-активістів Дніпропетровської області.

На заході були присутні представники громад  Дніпропетровської області: Слобожанської та Новоолександрівської ОТГ Дніпровського району, Раївської та Синельниковскої ОТГ, Грушівської та Межівської ОТГ, Миколаївської ОТГ, міст Новомосковськ, Кам’янське, Дніпро. Переважна більшість присутніх відвідує медіа-школу вдруге та планує пройти все заплановане проектом навчання.

Тренінг “Цифрові засоби роботи із зображеннями” був насичений теоретичною та практичною роботою. Розглядали золоті правила зйомки фото, які змістовні та лаконічні заголовки додавати до них, знайомились з такими практичними інструментами візуалізації як CanvaTagulPixlrCrello, а ще – отримали поради від професійного журналіста про 10 гаджетів, які зроблять блогера, активіста, журналіста справді сучасним журналістом.

У відгуках про тренінг учасники та учасниці зазначили, що дуже задоволені часом, проведеним на тренінгу, отримали багато сучасних практичних порад від практикуючого журналіста Андрія Флоренко, переглянули власні підходи в роботі із зображеннями та для покращення своєї роботи планують глибше ознайомитись з такими практичними інструментами візуалізації як CanvaTagulPixlrCrello, обрати та освоїти один чи декілька з них.

Діяльність за проектом “Голоси громад”  заплановано на 2018-2019 рр. та передбачено 4 регіональні школи (м.Дніпро) і 2 школи з медіа-менеджменту (Кировоградська область).

Найближчий тренінг регіональної медіа-школи для журналістів/медіа-активістів Дніпропетровської області відбудеться 25 липня 2018 року. 

Проект «Голоси Громад» проходить завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси в об’єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів. Детальна інформація про проект – за посиланням: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices Організатори – Громадська організація «Прес-клуб реформ» (м.Кропивницький), регіональний партнер у Дніпропетровській області – ГО «Громадська Палата України» (керівниця – Наталя Жебрик )

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.