Новости

Той, хто носить масочку, буде їсти пасочку

Напередодні свята Христового Воскресіння на своїй сторінці у Facebook МОЗ опублікувало заклик до всіх громадян України:

“Зовсім трохи залишилося до настання свята Христового Воскресіння. Цього року через світову пандемію ми вимушені змінити багатовікові традиції, і святкування буде дещо іншим.

Навіть церемонія сходження благодатного вогню, який є символом світлої звістки та надії, в Єрусалимі вперше проходила у тиші, без тисяч вірян з різних куточків світу. Цього року ми особливо чекали Великоднього дива, і воно сталося!

Сьогодні багато хто зайнятий останніми приготуваннями до свята. Будь ласка, подбайте про свою безпеку. По можливості замовте “Великодній кошик” онлайн, привітайте рідних телефоном, залиштеся вдома, подивіться церковні служіння по телевізору.

Проведіть святкові дні у колі найрідніших. Бережіть себе!”

Нагадаємо, що за даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 18 квітня в Україні 5106 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 133 летальні, 275 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 444 нові випадки.

З них по областях картина захворювання наступна: Чернівецька область — 840 випадків; м. Київ — 770 випадків;   Івано-Франківська область — 462 випадки; Тернопільська область — 366 випадків; Вінницька область — 319 випадків; Дніпропетровська область — 104 випадки.

Дякую!

Тепер редактори знають.