Новости

ТЯГНУТИ ДО СУДУ КОЖНОГО РАЗУ, ПРИ НАЙМЕНЬШІЙ СПРОБІ ВИЛІЗТИ НА ГОЛОВУ !

Можно було мовчки заплатити за те , що ти не робив , але МИ як завжди вирішили оскаржити зухвалі дії тупих та знахабнілих поліціантів.

На цей раз відзначилися поліціанти з Дніпра , які зупинили “жигулик” Єлизаветівської сільради і довго не могли сформувати причину зупинки. Спершу дуже дипломатично запропонували скласти протокол за не використання пасків безпеки під час руху. Отримавши відмову , були невдоволені , та перевіривши “жигулик” по всім базам виписали штраф за те, що наш автотранспортний засіб не має техогляду  Ми звісно і з цим не погодилися , тому як автотранспортний засіб органу місцевого самоврядування перевозив виключно співробітників сільради і сплутати його з ТАXI в будь якому разі було неможливо. Спритні поліціанти не поспішаючи склали протокол і вказали великий сумнів, що до оскарження їхніх дій. В результаті таких дій реформованої поліції виконавча служба за листом з нацполіції практично на 6 місяців наклала арешт на все рухоме та нерухоме майно водія сільради .

Ми виграли справу та маємо намір ініціювати службове розслідування відносно співробітників національної поліції які своїми протиправними діями спричинили незручності працівникам сільради

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.