Новости

Тільки повний “ДЕБІЛ” може бути проти розвіду військ на Донбасі ( ВІДЕО )

Мої рідні, хочу Вам показати повний фрагмент інтерв’ю. Без нарізок та монтажу.
Рубіжне, початок жовтня 2019 року. Я проводжу опитування людей, аби дізнатися чи змінилися настрої на сході за майже 6 років війни…


І тут!!! Не знаю, як звати цього любителя “Русского мира”, він не представився…
При тому, дана людина, за словами моїх друзів, колег, волонтерів та депутатів Рубіжанської ради відома в обличчя. У 2014 році чоловік приймав участь у проросійських мітингах сумно відомої Неллі Окопівни Задираки, пам’ятаєте таку?


Знаєте, мені не прикро було чути у свою адресу те, що нібито я брешу, щодо своєї присутності у Рубіжному влітку 14-го. По суті, не хвалюся, бо серед таких ось д*білів приходилося просто виживати.


Прикро за те, як він про всіх нас, тих хто за Україну, відгукується, як з його брудного рота ллється сміття у сторону військових…!


От мені цікаво, всі ми знаємо, при Порошенко та минулому уряді не було покараних у сепаратизмі. Згадаю також і про екс-мера Рубіжного – Сергія Хортіва, який у 2014-му працював директором РПК у якому я навчався. Хортів закликав всіх учнів та викладачів йти на референдум. Так, при минулій владі вони лишалися на волі – це факт, який не можливо не визнати, але зараз у нас новий уряд та президент – Володимир Зеленський, і буду дуже вдячним якщо СБУ, АКТИВІСТИ, ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ ВЛАДИ, сам ПРЕЗИДЕНТ, ВІЙСЬКОВІ, ЖУРНАЛІСТИ ТА ПОЛІЦІЯ зверне, нарешті, на таких “патріотів” свою увагу (про Хортіва не варто забувати!). Не дамо змоги таким людям і надалі висловлюватися в Україні ось ТАК!!!

P.S. Також, дуже прошу допомогти зробити цього “героя” відомим. Поширити дане відео! Якщо у Вас є бодай якась інформація про цю людину, напишіть мені її у особисті повідомлення(конфіденційність гарантую), чи у коментарях під постом. Зробимо сепаратиста відомим, бо він так хотів щоб його показали!

https://www.facebook.com/100003831283665/videos/1467317110072651/

Дякую!

Тепер редактори знають.