Новости Политика

ТЕТЯНА РЕШЕТНЯК – ЧОРНИЙ РІЄЛТОР НОВОМОСКОВСЬКА

Тетяна Решетняк

Ми з вами звикли, що майже кожна політична партія бере до себе в команду найкращих людей і пропрезидентська політсила в цьому випадку не є виключенням.
 
Попри те, що Тетяна Юріївна Решетняк, м’яко кажучи, мала дурну репутацію, а її з чоловіком Андрієм називали в Новомосковську чорними рієлторами, пропрезидентська партія «Слуга народу» закрила на це очі та взяла Тетяну Юріївну до себе в команду, а потім делегувала в депутати Новомосковської міської ради.
ТЕТЯНА РЕШЕТНЯК - ЧОРНИЙ РІЄЛТОР НОВОМОСКОВСЬКА
 
Як зазначив керівник Новомосковського осередку політичної партії «Слуга народу», він же голова Новомосковської районної державної адміністрації  — Михайло Володимирович Вішневський — команда президента Зеленського в депутати делегує найкращих людей Новомосковська.
Ось вам Яскравий приклад :
Депутат Новомосковської міської ради від партії “Слуга народу” Сергій Олексійченко

 
 
Ознайомившись з публікаціями на сторінках різних ЗМІ міста та області, нам стало відомо, що Тетяна Юріївна Решетняк до недавнього часу була Директоркою територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська, нічого як то кажуть дивного. Але є одно але…
 Тетяна Решетняк була Директоркою Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська, а її чоловік Андрій Миколайович Решетняк ФОП займався в місті та районі похоронним бізнесом, але коли ми вирішили знайти його за допомогою пошукової системи нам була надана така інформація.
Андрій Решетняк
https://opendatabot.ua/p/0YFM888
Виходить, що Андрій Миколайович Решетняк знаходиться у розшуку?  Мешканці Новомосковська стверджують, що вони постійно бачать Андрія та Тетяну в місті, ніхто Андрія не розшукує.

При цьому, більшість ЗМІ міста пишуть про те, що Андрій Миколайович займається похоронним бізнесом, який є доволі таки успішним та прибутковим, особливо під час війни в Україні. А також він відкрив громадську організацію “ПІДПРИЄМЦІ НОВОМОСКОВСЬКА”.  До речі, саме завдяки цій ГО постійно піариться дружина Решетняка — Тетяна та її колега по депутатській фракції у Новомосковський міській раді Володимир Полоса.
 
Тетяна та Андрій Решетняки мають в народі призвісько «ЧОРНІ РІЄЛТОРИ», яке вони отримали не просто так. Як зазначають журналісти різних видань міста на області, після отримання Тетяною Решетняк посади директорки Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська у неї з чоловіком справи пішли стрімко в гору.
Андрый Тетяна Решетняки крадыъ та чорны реэлтори

Деякі журналісти, били на спалах, що коли Тетяна Решетняк була директоркою центру, вона ошукувала одиноких дідусів та бабусь, в який немає родичів та ніхто після їх смерті не буде претендувати на залишену нерухомість.
 

Після побаченого розумієш, що дійсно політична сила «Слуга народу» до своїх лав бере “тільки найкращих“.
 
Хотілось би звернути увагу на те, що мешканці міста неодноразово звертались до правоохоронних органів, неодноразово подавались заяви, депутатські звернення, але правоохоронці кримінальну справу відкривали та, на думку журналістів та громадськості міста, розслідування не проводили.

 Мабуть, така бездіяльність правоохоронців пов’язана з тим, що Тетяна Решетняк є депутатом Новомосковської міської ради, як ми вже зазначили, від партії «Слуга народу», відкрите правоохоронцями Новомосковську кримінальне провадження у 2021 році з часом закрили. Відреагувала на заяви громадян та депутатів саме міська влада та відсторонила Тетяну Решетняк з посади директорки Територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська і на цьому не зупинилась, а ще й провела аудит та службове розслідування, після чого остаточно Тетяну Юріївну звільнили з посади.
 
 Між тим, подружжя Решетняків встигли плідно попрацювати, привласнюючи нерухомість одиноких людей похилого віку, які стояли на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Новомосковська.
 
Після звільнення, Тетяна Решетняк разом з чоловіком придбала в Новомосковську на червоній лінії коштовну комерційну нерухомість, частку якої зараз здають в оренду та це не вся нерухомість, яку родина Решетняків встигла, як то кажуть, заробити на горі людей, вони продавали та на ці гроші купляли комерційну нерухомість, а потім здавали її в оренду.
 
Активісти та небайдужі люди міста кажуть, що про ці та інші факти правоохоронці Новомосковська добре знають, але не реагують, бо Тетяна депутат від «Слуги народу», а правоохоронці не бажають сваритися з керівництвом партії та доводити справу родини Решетняк до суду.
 
Також один з колег Тетяни Решетняк по депутатському корпусу розповів про те, що у родини Тетяни та Андрія Решетняків є свій цвинтар, ми запитали чи цвинтар приватний, чи ні, але нам депутат відповів, що є таке поняття, що у хірурга є свій цвинтар з людьми, які померли від його невдалих операцій. Так от, у Тетяни та Андрія Решетняк теж є свій великий цвинтар, на якому поховано багато людей похилого віку, у яких була нерухомість, але не було родичів. А декого з них навмисно довели до смерті.
 
І як нам стало відомо, Тетяна Юріївна Решетняк після поновлення на посаді  директорки Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська  намагалася домовитись з владою про те, щоб вона і надалі продовжувала з чоловіком свої темні справи, а влада не мішала. Але влада на погрози та шантаж не відреагувала, після чого Тетяна Юріївна під прапором своє громадської організації “ПІДПРИЄМЦІ НОВОМОСКОВСЬКА” зненацька почала розповідати про корупційні рішення міської влади, хоча раніше цього не помічала, а навпаки разом з колегами зі своєї фракції голосувала за ці рішення, на сесійних засіданнях проти не виступала та зауважень не робила.
 Тобто, Тетяна Решетняк раптово стала боротися з “корупцією”, за яку раніше особисто голосувала та підтримувала саме після того, як її звільнили з теплої та грошової посади директорки Територіального центру соціального обслуговування.
 
Мабуть, якби міська влада не втручалась в темні справи Тетяни та Андрія Решетняків, то вона б і надалі не бачила корупції та продовжувала б з чоловіком відбирати в одиноких дідусів та бабусь їх коштовну нерухомість.
 
Ми вважаємо, що зараз на часі правоохоронним органам Новомосковська ознайомитись, вивчити всі докази та притягнути до відповідальності депутатку Новомосковської міської ради Тетяну Юріївну Решетняк та її чоловіка Андрія Миколайовича Решетняка. Згідно з публічною інформацією за рішення суду Тетяну Юріївну поновлено на посаді і хоча міська влада контролює її роботу, ми не виключаємо, що вона та її чоловік зараз шукають або вже знайшли чергову жертву. 
 
Ми й надалі будемо слідкувати за цією справою та інформувати читачів. 

Дякую!

Тепер редактори знають.